Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért változott meg a ciklusom...

Miért változott meg a ciklusom mióta próbálkozunk? Gyógyszert nem szedtem, mégis mindig 28 napra jött meg. Amikor elkezdtünk próbálkozni az első hónapban 26 napra, azóta viszont mindig 30-ra. Ez a 7-dik hónapunk.

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanígy volt, pedig azt hittem nem stresszeltem rá, de vlsz. tudat alatt mégis.

Mióta tudjuk hogy természetes úton 1000% hogy nem lehet gyerekünk, azóta újra visszaállt 28 napra. Fura dolgokra képes az agy :)

2013. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem véletlen egybeesés. Viszont azzal, ha mindig 28 napos volt, aztán hirtelen megváltozott, el kéne vágtázni a dokihoz, ha még nem voltál. Lehet, hogy ami a változást okozta, akadályozza a gyerekvállalást.
2013. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27-28 naposak voltak a ciklusaim egészen àprilisig amikor is elkezdtünk próbàlkozni. Aztàn 35 naposra vàltott àt. Terhes lettem majd sajnos elvetéltem. A 3 hónap vàrakozàsi idő alatt pontosan mindig 28 napra megjött. Most kezdtünk el ismét próbâlkozni, a ciklusom 38 napos lett. Ez a ràgörcsölés... az agyunk tud vmit...
2013. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!