Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Miért változott meg a ciklusom mióta próbálkozunk? Gyógyszert nem szedtem, mégis mindig 28 napra jött meg. Amikor elkezdtünk próbálkozni az első hónapban 26 napra, azóta viszont mindig 30-ra. Ez a 7-dik hónapunk.

2013. okt. 21. 19:02  Privát üzenet  

A válaszok

Nekem is ugyanígy volt, pedig azt hittem nem stresszeltem rá, de vlsz. tudat alatt mégis.

Mióta tudjuk hogy természetes úton 1000% hogy nem lehet gyerekünk, azóta újra visszaállt 28 napra. Fura dolgokra képes az agy :)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2013. okt. 21. 20:00 Privát üzenet
Szerintem véletlen egybeesés. Viszont azzal, ha mindig 28 napos volt, aztán hirtelen megváltozott, el kéne vágtázni a dokihoz, ha még nem voltál. Lehet, hogy ami a változást okozta, akadályozza a gyerekvállalást.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2013. okt. 21. 20:52 Privát üzenet
27-28 naposak voltak a ciklusaim egészen àprilisig amikor is elkezdtünk próbàlkozni. Aztàn 35 naposra vàltott àt. Terhes lettem majd sajnos elvetéltem. A 3 hónap vàrakozàsi idő alatt pontosan mindig 28 napra megjött. Most kezdtünk el ismét próbâlkozni, a ciklusom 38 napos lett. Ez a ràgörcsölés... az agyunk tud vmit...

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2013. okt. 21. 21:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Már több mint fél éve szedek fogamzásgátlót, de a minap, az első héten kimaradt egy tabletta. (csak 10-13óra rá vettem be, majd tovább szedtem rendszeresen) Rá 3napra mégis egyéb...
Qupidoval tesztelt valaki negatívot a 11. napon, reggel, és később kiderült mégis terhes? Tüneteim vannak, nem ez lenne az első baba. Lehetséges, hogy nem mutatja ki még?
Nem várt előtt 2 nappal, reggeli, de nem első vizeletből negatív X-epil teszt. Járt így valaki és mégis babás volt?
MOst 2-szorra maradt ki, az első kimaradás után 2 tesztet próbáltam, melyek negatívak lettek. Nem tapasztalok semmit, minden normális, lehet az mégis, hogy a tesztek ellenére...
Hétfőn volt az első inszemem, tegnap mégis fájt a bal oldalon a petefészkem, pont úgy mint ovukor. Mi lehet az oka?
Volt így valaki? Első hónapban úgysem, aztán mégis?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!