Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic tapasztalat?

Inofolic tapasztalat?

Figyelt kérdés
Valakinél ért már el sikert ez a készítmény? Kinek mi a tapasztalata vele? Bármi érdekel.

2013. okt. 22. 15:13
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Szívből gratulálok mindenkinek, akinek segített! Jó egészséget kívánok mindenkinek!


21hkm :)

2014. ápr. 22. 11:13
 22/38 anonim válasza:
Én is pozitív tapasztalatról számolhatok be, 2 hónap után "eredményt" produkált, pedig előtte vérvételi vizsgálatok szerint nem volt peteérésem. Egy doboz (60 tasak) fogyott el, a dokim javaslatára még kell szednem kb. 4 hétig, tehát vennem kell még egy dobozzal. Ha valaki szeretné kipróbálni (sajnos nem olcsó), a maradékot szívesen továbbadom (kb. 30-35 tasakot, az árban megegyezünk :-) )
2015. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
Sziasztok!Remélem olvassa még valaki..nekem is a dokim ajánlotta,de csak ennyit mondott..azt nem,hogy egyet szedjek vagy kettőt..kettőt kezdtem,szerintetek nem gond?a ciklusom rendben van,csak a baba nem akar jönni..
2015. márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
pozitív tapasztalat,1 hónap után sikerült,de szerintem két heti szedés után fogant a baba,mert elötte 8 hónapig semmi,már 8.án jött meg utoljára,erősebben mint elötte szokott,de aznap kezdtem el inni napi 1 tasakkal,és most,április 10,én pozitívat teszteltem,és a laborban is adtam le vizeletet,vérvétel,és ott is pozitív,hétfőn megyek nőgyógyászhoz.
2015. ápr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
53%

Negatív tapasztalat.

13 októbere óta szedem, kb fél évig inofolicot, utána inozitolt+folsavat. Néhány hónapja ebből is már másfélszeres adagot (6 gramm).


Semmi haszna, ciklusom sincs.

2015. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ilyen sok idő elteltével már nagyon kevés az inozitol+folsav. Ez csak étrendkiegészítő. Van, akinek elég, van akinek nagyobb segítségre van szüksége. Te, az utóbbi vagy... Már jóval korábban is más módszerhez kellett volna folyamodni! Hajrá!!!
2015. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
25 csodara nem kepes. Ha nincs ciklusod akkor nem egy etrendkieg. Fog segiteni rajtad.
2016. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Delilah24 válasza:
100%
Az én tapasztalatom pozitív az inofoliccal kapcsolatban. 37 éves múltam, kb. 18 évig fogamzásgátlót szedtem. 2 sikertelen hónap után kezdtem el a barátnőm tanácsára szedni, napi két tasakkal. E mellett még a méhpempőt is ugyan abban az időben kezdtük el a párommal. Erről is sok jót hallottam, olvastam. A menstruációval egy időben/vagy a végén kezdtem/kezdtük el szedni mindkettőt. A következő menstruáció előtt 4 nappal csináltam egy tesztet, mert mintha lettek volna tüneteim. Pozitív lett!!! Nem tudom, hogy ezek nélkül is teherbe estem volna vagy ennek a hatása, de mindenesetre pozitív lett a teszt. Remélem segítettem. :-)
2017. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
Sziasztok, 8 hónapi probàlkozàs utàn derült ki nincs érett petém. Doki ajànlotta az Inofolic Combi-t, kapszula 60db àlitolag több dolgot tartalmaz mint a por..vkinek tapasztalat? Még nem talàlok róla semmit h be vàllt e. Annyira reménykedem a köv.hónapban mivel ez màr tuti bukta :/ pedig még hasszurka is van.. de a Uh ma volt (15.napon)
2017. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Ha még olvassa esetleg valaki, én két hónapig ittam az inofolicot, és a második hónapban végén terhes maradtam, ráadásul ikrekkel! Az igaz hogy az egyik felszívódott, de mégis nagyon nagy eredményt értem el vele. Mindezt úgy, hogy öt hónapja nem volt menszim és PCOS-t állapítottak meg. Emelett odafigyeltem az étkezésre és elkezdtem mozogni! 🙂 Most vagyok 5 hetes. Szerintem megéri, mindenkinek ajánlom!
2017. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!