Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic tapasztalat?

Inofolic tapasztalat?

Figyelt kérdés
Valakinél ért már el sikert ez a készítmény? Kinek mi a tapasztalata vele? Bármi érdekel.

2013. okt. 22. 15:13
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
én is iszom az inofolicot, mert már több mint egy éve nem jött meg, orvosról orvosra jártam stb. ezt ajánlották. kérdésem, hogy ha megjön akkor is tovább szedem vagy akkor abba kell hagyni addig?
2013. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Ez étrendkiegészítő!!!! Nem olyan, mint a Norcolat. 3 hónapja szedem, de nem jött még meg azóta sem...
2013. dec. 27. 21:51
 13/38 anonim ***** válasza:
Mizu azóta? Lett baba? Én is töprengek, hogy vegyek-e...
2014. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Igen, jelenleg 7 hetes 3 napos vagyok. :) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy az Inofolicnak köszönhető-e, vagy másnak is összejött vele a baba.
2014. jan. 23. 13:13
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Jé, hát akkor veszek és gratulálok! :))
2014. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, érdemes kipróbálni. Napi két tasakkal ittam, a nőgyógyászom mondta. Azt mondják, hogy 3 hónap után fejti ki a hatását, na most nekünk pontosan a 3. hónapban jött össze a baba.
2014. jan. 24. 09:10
 17/38 anonim válasza:
Én Pcos vagyok. Nagyon jó olvasni, hogy sok mindenkinek segített! Én ma kezdtem el szedni és nagyon reménykedem benne! Persze a sok csalódás után már csak óvatosan! :-) hat éve próbálkozunk de semmi. Orvosrol orvosra jártam és mindegyik azt mondta hogy semmi nagy probléma....erre tessék! Végre találtam egy orvost aki legalább komolyan vett és valamit diagnosztizált. Mostmár legalább azt lehet tudni mi a baj..talán a megoldás is közelebb került!
2014. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is PCO-s vagyok, lassan két hónapja szedem az inofolicot, de még eddig nem sikerült a baba. Remélem már minél többen vagytok, akiknek sikerült, légyszi írjátok meg, szerintem sokunknak sokat segítene!

2014. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
67%
az inozitol és folsav külön-külön olcsóbb....inozitot testépítős boltokban de [link] ezen az oldalon is be tudod szerezni....a folsav meg gyógyszertárban is kapható....szerintem olcsóbban lehet kijönni.....én is most akarom elkezdeni de én így....
2014. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Két év sikertelen próbálkozást követően, két doboz Inofolic (+diéta és torna) után nekünk összejött a babó (tegyük hozzá a ciklus 45. napján volt peteérésem, tehát nem túl rendezettek a ciklusaim). Biztos vagyok benne, hogy köze volt a sikerhez ennek a készítménynek is. Kitartást és sok sikert kívánok mindenkinek! N.

2014. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!