Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normális, hogy az ovulációs...

Az normális, hogy az ovulációs teszt még a 12. napon is csak egycsíkos? Egyáltalán nincs tesztcsík.

Figyelt kérdés
12. ciklusnapon vagyok ma, figyelem a peteérést, minden nap kb. azonos időben tesztelek, előtte 2 órával nem iszom, nem pisilek. Egyáltalán nincs 2. csík, csak a kontrollvonal jön elő. Ez másnál is így van? Ezek szerint egyáltalán nincs lh a szervezetemben? Nem kéne halványan látszódnia már a tesztcsíknak? Vagy várjak türelmesen, egyszercsak egyik napról a másikra erős kétcsíkos lesz? Ez Vaterás teszt amúgy, előző hónapban a Corax-ot használtam, és akkor volt halvány tesztcsík is rajta ilyenkor már, ami erősödött és a 14. napon lett pozi a teszt.
2013. okt. 22. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

szrintem még várj, mert az LH nagyon hirtelen nő meg, és nagyon hirtelen esik.

Szóval lehet még holnap vagy ma halvány csíkos, és egy napra rá full pozitív. Az se baj, ha egy-két napot csúszik az ovu.

2013. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!