Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is megbolondultam?

Szerintetek is megbolondultam?

Figyelt kérdés

Mostmàr harmadik hónapja egyszerüen bemesélem magamnak hogy terhes vagyok.A mult honapban pl. 3hetet késett a teszt negativ volt és védekezünk is,viszont émelyegtem, fàjtak a melleim,kívànós voltam szoval teljesen beleéltem magam a terhességbe.Amint elmentem orvoshoz és közölte hogy nincs baba hirtelen minden tünetem megszünt és a menzim is megjött màsnap.

Most 19.én volt az évfordulónk a férjemmel és hàt kicsit többet ittunk a kelleténél és egy pici belèm ment a dologbol.Most megint elkezdtem bemesélni magamnak hogy tuti terhes lettem 19.én a ciklusom 13.napjàn voltam.Picit görcsöl a hasam ugyhogy valószinüleg csak most van peteérésem.Nem lenne baj ha babàs lennék de nagyon idegesít hogy mi ez most nàlam.Esetleg tudatalatt ennyire akarok gyereket?


2013. okt. 23. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,meg
2013. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos. Velem évekig volt így, amíg tényleg nem lettem terhes.Az a vicc, hogy akkor meg semmi tünetem nem volt, amikor már tényleg terhes voltam:):):
2013. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már a biztost arra írtam, hogy tudat alatt ennyire akarsz gyereket. Nem bolondultál meg:)
2013. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna... csak nekem orvos nélkül... de a többi így szokott lenni. Aztán egyszer csak megjön és elmúlnak a tünetek...de volt már hogy annyira hányingerem volt hogy elindultam a wc felé de végül nem hánytam... a bimbóm is annyura fájt hogy megtörölközni se bírtam. Szerintem tudatalatti egyébként... de van egy olyan érzésem higy addig nem is fog összejönni amíg az összes gondolatunk ekörül forog..

.

2013. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a terhesteszt utáni napon jön meg a vérzésem, pedig kiszámíthatatlan, 30-40 nap közötti. Mikor már tényleg azt hiszem, hogy babás vagyok, megcsinálom, negatív és másnap reggel megjön.
2013. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez van,már harmadik hónapja,pedig rendesen,pontosan megjött.Néha már annyira durva,hogy úgy érzem,mintha mozogna a baba a hasamban.Mindig azon kattogok,hogy mi van,ha terhes vagyok és nem veszem észre.Pedig idő közben csináltam már tesztet is és negatív lett.

Nálam igazából amiatt lehet,hogy egy éves a fiam és egyenlőre még nem akarunk kistesót.Védekezünk is,többnyire óvszerrel,nagyritkán van,hogy csak megszakítással,de így is mindig azon agyalok,hogy biztos babás lettem.

2013. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!