Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt hiszem megbolondultam....

Azt hiszem megbolondultam. Vagy ennyire rossz lennék?

Figyelt kérdés
Reggel óta a 4 évesem bántja a kistesóját. Ma még nem tudtam elmosogatni se, mert ha hátat fordítok neki máris vér folyik. Persze bárhol vagyok ők másik helyiségbe mennek. Nem bírtam bevonni semmibe ma, csak azzal volt elfoglalva hogy tesót bántsa. A kicsi meg azzal hogy mindent mindenhonnan ledúrjon. Kész katasztrófa. Kimentünk biciklizni, végre a kicsi is elkezdte tekerni, hát a nagy meg a motorral folyton nekiment. hiába szóltam én, fenyegettem, elvettem a motort. Csak üvöltés volt, majd ha lenyugodtak ujra bicajozás és ujra ütközés, bőgés, üvöltés. Itthon áll a kosz, a rumli. Semmit nem bírok csinálni. Apa majd csak vasárnap este jön haza, mamák a legközelebbi is 50 km-re. Megőrülök most úgy érzem. Hab a tortán délután kétszer bepisilt a nagy. ezt meg mért csinálta nem tudom. A másodiknál ugy eldurrant az agyam, hogy elvertem a fenekét. Tudom nem kellett volna, de egyszerűen kiborultam. És miközben öltözött át a kicsi kiborította a felmosóvizet, amivel előtte töröltem föl a saras koszt amit behoztunk. Mindenkit rendre üvöltöttem, kicsi járókába, nagy gözöm nincs és én meg itt bőgök. ÁÁÁÁ . jól esett kiírni, bocsi..
2011. márc. 26. 18:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Mostmár tudom mit csinál a nagy. Bement a járókába ő is, darabjaira szedte a körszárítót és közölte velem, hogy akkor rak rendet ha akar...:( Azt hiszem jön a szemeteszsák.
2011. márc. 26. 18:49
 2/10 anonim ***** válasza:

Front van :)


Nekünk is szokott ilyen ballábbalkelős napunk lenni, olyankor kész agybaj az egész, pedig még csak egy lányom van, a pici éppen útban.

Szerintem ne idegeld magad, holnapra elmúlik.

2011. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt ilyen napom, pesdig csak kicsi volt itthon, nagy suliban.


na és ezért sem akatam kis korkülönbséget, amúgy sem vagyok a türelem bajnoka.

2011. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szegény, nagyon sajnálom és megértem. A popsi elveréséért tényleg kár. Remélem, korán le tudod őket tenni aludni. Ha a pici elaludt, maradj még egy ideig a nagyobbal, ölelgesd meg jól, lazuljatok el együtt, ez mára enyhíthet a testvérféltékenységen.


Sok erőt, kitartást! :) Én is egyedül vagyok itthon 3 hós ikrekkel, nehezen viselik ők is a frontokat, a tápszerváltást, felváltva sírnak, néha meg egyszerre. Néha mindenkinél tetőzik a stressz meg a hullafáradtság, de biztasson téged is a tudat, hogy az éjszaka nyugalmában másként látsz majd te is mindent - és eljön a perc, hogy te is alhatsz picit. :)

2011. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Este ha elaludtak, az egészet el fogod felejteni :)


Én is volt hogy azt mondtam agyoncsapom a lányom, kibírhatatlan, aztán mikor este mikor elaludt, és láttam milyen édesen alszik, az összes mérgem elpárolgott :)

2011. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást!!! Jól esett hogy ki tudtam írni magamból, és reagáltatok rá! Tudom én hogy elmúlik, nem az első alkalom, csak most olyan "egyedül" vagyok. Máskor is..de most érzékenyebben érint.

Jó éjszakát nektek! Megy aludni a kicsi!

2011. márc. 26. 20:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Hidd el nem csak nálatok van ilyen.Máshol is szokott állni a cirkusz!!!Én ilyenkor két irányba zavarom őket.Mindenki a saját szobájába.Én meg kimegyek az udvarra lehűlni/lenyugodni!Utána folytatódhat az előadás.:-)
2011. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ajjaj! Nálunk is ez van, jó, hogy kiírtad magadból. Minden rendben lesz!

Ezek a gyerekek tényleg ki tudják készíteni néha az embert:)))

2011. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nálunk is hasonló a helyzet a hét 4napján tuti.a nagy 29 a kicsi majdnem 10hónapos.mindkettő fiú.a nagy annyira irigy,hogy a kicsi a saját játékaival sem játszhat,mert elszedi tőle...éás állandóan csapkod,ütöget sikít.

ilyenkor azt szoktam nekik mondani,ha ezt sokáig művelitek,több tesótok nem lesz :-)

aztán mikor végre csend van,órákon át képes lennék a szuszogó pofijukat nézegetni

ráadásul ma is borul minden az óraátállítás miatt

2011. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát igen! Néha olyan mintha az lenne a küldetésük, hogy keressétek meg hol van anyuka tűréshatára és azt meddig lehet feszíteni...

Tegnap borzasztó nap volt. Igazából hiányzik a felnőtt ember társasága. Nagyon sokat vagyunk egyedül. De hiába megyünk utcára vagy szomszédba, nem tudok beszélgetni, mert ketten 4 fele , ott is csak rájuk kell koncentrálni. aztán néha besokallok, főleg ha eleve nem érzem jól magam a bőrömben. Pl tegnap a front miatt fájtak a lábaim, zsíros volt a hajam, szóval ilyen nyafkaságok még rontanak a helyzeten. :)

Ma se különb, annyi hogy tegnap rendet raktam éjszaka a konyhában, így nem zavar a rumli meg a kosz. Nem tudom mi van velük nem találják föl magukat, semmi nem jó nekik. Egész nap csak veszekedés üvöltés.

De hát más is van így.

De jól esik kibeszélni magunkból!

2011. márc. 27. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!