Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális, vagy megbolondult...

Ez normális, vagy megbolondultam? Mitől lehet ilyen halucinációm? Nagyon rossz érzés, mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Nagyon ijesztő dolog történt velem tegnap este. Mentem autóval barátnőm elé, leparkoltam a házuk előtt, megcsörgettem a telefonját és vártam, hogy jöjjön le. Jött is lefelé egy sráccal. Megálltak a folyosón és még beszélgettek pár percig a sráccal. Csókolóztak, elvoltak. Lekapcsolódott a lámpa az előtérben, visszakapcsolták még beszélgettek kicsit. Ezután láttam ahogy kijönnek az ajtón és elindulnak az utcából ki a főútra. Gondoltam biztos kikíséri a srácot aztán jön is vissza. Vártam még 5 percet kb, aztán már kezdtem mérges lenne, hogy hol van felhívtam újra. Ekkor közölte a telefonba, hogy most jön lefelé. Kapcsolódott is újra a lépcsőházba a villany és jött le barátnőm, egyedül. Mondta, hogy egész délután fent volt a lakásba, nem is volt lent. Erre nagyon bepánikoltam, nagyon rossz érzés volt. Barátnőm meg is ijedt tőlem, azt mondta soha nem látott még ilyennek. Elmeséltem neki, hogy mit láttam és még most is emlékszek minden részletre, arra hogy a srácon milyen póló volt, mindenre...:S És nem összekevertem valakivel, mert nem egy pillanatra láttam őket, hanem 4-5 percig csak nem akartam zavarni meg odapofátlankodni. Ha meg barátnőm hazudna akkor látnom kellett volna vissza is menni a lakásba... ugye nem bolondultam meg???? segítsetek, hogy ez mitől lehetett??? 27/n
2013. szept. 29. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem összekeverted valakivel. Ha nem, akkor.


Ha újra előfordul elmennék orvoshoz.

2013. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, lehet, hogy csak összekeverted valakivel. Egyszer a lakótelepen ültem egy padon és kicsit messzebb velem szemben egy nevet szólongattak. Nem törődtem vele, de aztán közelebb jött az illető és kiderült, hogy engem szólongat, aztán zavarba is jött, hogy összekevert egy osztálytársával. Azt is hozzátette, hogy ijesztően hasonlítok rá :) Van ilyen.
2013. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is összekeverted valakivel! Volt,hogy mesélte a volt osztálytársam,hogy amikor nem jött suliba látott engem,majdnem oda is jött,hogy mit keresek ott (sulitól 80km-re) de rádöbbent,hogy én nem lehetek,mert iskolába kell lennem, és így is volt, én suliban voltam. Mesélte,hogy teljesen ugyanugy nézett ki az a lány is, ugyanaz a stílus farmer minden... Volt egy másik történet is, egy áruházban voltunk,és szólt az unokatesóm,hogy menjek velem,mert a másik sorban ott vagyok... átmentünk a másik sorba és teljesen ledöbbentem, ott állt egy lány ugyanúgy nézett ki mint én ugynolyan hosszú haj, ugyanolyan színű , és a legdurvább,hogy teljesen ugyanolyan ruhába voltunk mind a ketten.
2014. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy összetéveszteni biztosan nem téveszthettem össze, mert elég közel voltam ahhoz, hogy rendesen odalássak a lépcsőházhoz, kb 15 méterre. A ruha ami pedig rajta volt szintén nem lehet összetéveszteni, mert dolgozni mentünk és a "munkaruha" egy népi kékfestő táncos ruhában volt akkor este, amit anyum varrt, tehát olyanban biztos nem mászkálhatott más. És legalább egy 3-4 percig biztos ott ölelgették egymást utána mentek el. És visszamenni nem láttam a lépcsőházba csak azt láttam hogy elmegy és utána pár perc múlva jön le mint aki egész nap nem volt lent.
2014. febr. 3. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, ha mégegyszer előfordulna akkor keress fel egy orvost! Mindenestre elég bizarr lehetett!
2014. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!