Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? (Többi lent)

Terhes lehetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
1,5 éve szedek alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót.Ebben a hónapban az utolsót szemet elfelejtettem bevenni.A tablettamentes héten nem jelentkezett vérzés.Lehet,hogy teherbe estem?

2013. okt. 25. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:

semmi sincs kizárva, semmi sem 100% még ha nem felejted el is van rá esély hogy teherbe esel, igaz hogy nagyon kis esély, de van....

attól hogy 1 szemet nem vettél be még nem ürült ki a szervezetedből a gyógyszer, nem hiszem hogy terhes lehetsz, de tesztelj.

2013. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sose volt úgy,hogy nem jött meg!
2013. okt. 25. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
az hogy nem jön meg lehet az izgulástól is hogy most terhes vagy-e.... egyébként hány éves vagy?
2013. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok.
2013. okt. 25. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor az kizárva hogy első pár menszesz és ezért még összevissza jön meg. :/ nem tudom tesztelj reggel az a tuti
2013. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem 9év gyógyszerszedés után nem jött meg,elmentem dokihoz,azt mondta előfordul.köv hónapban 1napra jött meg egy icipicit,megint doki,mondta h szüneteltessem a bogyót.úgyis tervben volt a baba projekt..:)ééés első hónapban összejött.pedig már kezdtem félni h talán azért n jön meg,mert meddő lettem.de mára 23 hetes kismama vagyok.:)
2013. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!Én is abba hagytam,mert a dokimmal beszéltem és azt javasolta legyen pár hónap szünet.Szeretnénk mi is babát!Gratulálok a babyhez!:-)
2013. okt. 26. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!