Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy terhességi teszt...

Ha egy terhességi teszt (medilabot használtam) kb.7 perc után negatív és megnéztem 3-4 óra után, akkor pozitív, mennyire biztos, hogy az eredmény fals pozitív?

Figyelt kérdés
Már lemondtam róla, hogy pozitív, ezért visszatettem e dobozába.Délután kíváncsiságból visszanéztem és pozitívat mutatott.Ki tapasztalt hasonlót?Baba lehet a dologból?Hányingerem van, fáj a hasam.
2009. nov. 13. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Természetesen a negatív teszt ellenére lehetsz terhes, de az biztos, hogy a teszt negatív. 10 perc után az eredmény értékelhetetlen. Másrészről a medilab tesztek imádnak szórakozni, szóval láttam már halvány (időn belüli ráadásul) pozitív medilab teszteket, holott nem volt baba. Tehát én azt ajánlom próbáld inkább a Qupidot, gondolom drágább, de legalább helyes eredményt ad. Sok sikert :)
2009. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az ok hogy a medilab szórakozik, de hogy a többi is az kicsit gáz!!!
2009. nov. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
GABy-t próbáltam 2.vizeletből ma reggel és pozitív:o).Kivételesen a medi-lab sem csapott be:o).
2009. nov. 14. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Na látod mondtam én, hogy ennek ellenére lehetsz terhes :) Gratulálok :):)
2009. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!