Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet könnyen teherbe...

Hogyan lehet könnyen teherbe esni?

Figyelt kérdés

Mivel lehet megkönnyíteni? Mert nem nagyon akar összejönni a baba.


Illetve kérdésem volna az is,hogy meddig szabad futni (keveset szoktam és nem is rendszeresen), vagy bármilyen sportot végezni, ha esetleg teherbe esik valaki, illetve alkoholból mennyi nem árthat a babának? Nem szoktam egyáltalán inni, csak vannak alkalmak (szülinap, eskövő..stb. ) amikor egy pohárkával lecsúszik.



2013. okt. 27. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha egészségesek vagytok nem kell semmi praktika. H anem siekrül jó ideje akkor el kell menni kivizsgálásra. A sport nem árt, gondolj csak bele hogy aki nem tervezi a terhességet és mégis becsúszik az teljesen ugyanugy éli a amindennapjait mint elötte. Akár cigizik, iszik stb. A néha egy pohár még terhesség alatt sem árt, persze nem árt kerülni a rövid italt. de egy pohár sör de főleg a bor nem árt. Vörösbort még lombik kezelés alatt is szokták ajánlani emrt jót tesz a nyálkahártyának. A magzatba a 6- hétig semmi ne emgy át mert csak akkor alakul ki a köldökzsinor és akkor kezd táőlálkozni az anyuka anyagcseréjéből. Okos dolog ez a anői test. AZért van ez igy mert addigra azért már csak rájön az is aki nem tervezte igy van ideje változtatni a rossz szokásain azelött hogy a babához jutna belöle.
2013. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nincs erre recept, hogy hogyan lehet könnyen teherbe esni. Ha két ember szervezetileg megfelel a babavállaláshoz, ha jókor jó időben vannak együtt, akkor összejön.

Én ismerek olyan anyukát, aki majdnem a terhessége végéig futott. De nyilván semmi megerőltetőt nem lehet csinálni, ami már veszéllyel lehet a terhességre vagy a babára.

És azért alkoholizálni nem nagyon kell a terhesség alatt. Most, amíg nem tudja az ember, hogy terhes és iszik néha-néha 1-1 pohárkával, az még nem ártalmas. De amint kiderül, hogy terhes az ember, akkor már nyilván nem kell alkoholizálni.

2013. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Igen, pont ez jutott szembe, hogy ugye amíg nem tudja az ember,hogy babát vár, addig ugyanúgy éli az életét, ugyanazokkal a rossz szokásokkal, és így úgy árthatunk a babának,hogy nem is tudunk róla De most nyugodtabb vagyok.


Még valami: sűrű számítógépezés mennyit árthat a babának? Ha pl. napi vagy kétnapi szinten órákon keresztül megy a gép?

2013. okt. 27. 18:08
 4/17 schocko ***** válasza:
16 évesen nagyon könnyen teherbe lehet esni, dupla annyi idősen már több idő kell hozzá és megfelelő állapot...
2013. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ha gond lenne a gép akkor egy irodában gépen dolgozó nönek sem születne gyereke. Azért ésszel kell hozzáállni ehhez az egész témához. Tudom hogy nehéz akkor ha jó ideje nem jön össze, de hidd el nem ezeken mulik. Mi 4 éve várjuk hogy megfoganjon a kis csodánk...
2013. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Persze, eszembe jutott nekem is a sok irodai alkalmazott, akik gép előtt ülnek naphosszat. De itt igazából nem is a fogantatás nehézségeire gondoltam,hanem hogy a géppel folyamatosan egy légtérben lenni mennyire árthat a magzat fejlődésének?
2013. okt. 27. 18:32
 7/17 anonim ***** válasza:

Nincs semmilyen káros hatása a számítógépnek a babára nézve.:)

Max. ha valaki sokat ül a gép előtt és keveset mozog, akkor nagyobb eséllyel alakul ki nála az aranyér. De ez egy nem terhes emberre is igaz.:)

De ugyan, már milyen káros hatása lenne?

2013. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
..csak annyit hallani arról,hogy nem jó,ha túl sokat ül az ember a gép előtt, az elektroszmog miatt
2013. okt. 27. 18:43
 9/17 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! Mióta próbálkoztok? Pontos a menstruációd?
2013. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Amúgy nálam az is fennáll ám (és lehet, ez is oka lehet annak,hogy nem jön a baba), hogy hatalmas felelősséggel jár egy gyerek, de talán kicsit túl is aggódom a dolgot,hogy mi van,ha hirtelen történik valami: csak egy pillanatra nem figyelek oda és beveri a fejét vagy hallani ezekről a szörnyű halálesetekből, amikor a bölcsőben vagy kiságyban jóformán hirtelen meghal a csecsemő..ezek pl. mitől lehetnek? Vagy én. pl. biztos nem aludnék úgy,hogy köztünk van a baba, mert ágyúval sem lehet engem felébreszteni, és félek,hogy agyonnyomnám szerencsétlent. Sokan mondják,hogy anyaként ébren alszik az ember, és egészen biztos felébrednék,ha bármi gond lenne éjszaka a babával, de mi van, ha mégsem?
2013. okt. 27. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!