Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21hetes kismama vagyok! Mit...

Marcipanfelho93 kérdése:

21hetes kismama vagyok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Mi a pàrommal nagyon akartuk ezt a babàt. DE ! Mióta terhes vagyok egyàltalàn nem làtom hogy örülne neki. Még nem élünk együtt.Novemberre tervezzük az össze költözést. Eddig mindent egyedül sajàt pénzből vettem a babànak ( kisàgy , pelenkàzó, rengeteg ruha ) Az oké hogy nem vagyunk még egy kasszàn de azért szerintem adhatna bele.

Olyan lelkesen mutogatom neki a kisruhàkat amiket vettem, és annyira làtom a fején azt a nem törődést. Lehet hogy rossz embert vàlasztottam ?

Vagy még csak szoknia kell az apasàgot ?

Én 21vagyok ő 26 éves


2013. okt. 29. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Eső után köpönyeg, de gyereket együttélés nélkül vállalni, hááát...

Szerintem is be kéne szállnia a költségekbe, főleg, hogy később nagyjából neki kell majd finanszírozni mindent. A gyedből, gyesből ugyanis nem sokmindenre futja. Talán megijedt a felelősségtől, talán nem is nagyon akarta még a babát. Vele kellene tisztáznod a dolgot.

2013. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Beszélj vele: A lelkiekről is meg az anyagiakról is.
2013. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Laktunk együtt 6 hónapig.De nem nagyon volt jó a hangulat az "anyósékkal " .
2013. okt. 29. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:

talán, ha együtt mennétek el babaholmikat vásárolni és nem csak a kész dolgokat látná, akkor aktívabb lenne.

vond bele a dolgokba, érezze a gyerekvállalás súlyát. később úgyis neki kell lennie a családfentartónak, mert a gyedből/gyesből nem sokra futja.

2013. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most már ott ez a baba. Egy életre összeköt benneteket, ezért fontos hogy jó kapcsolat legyen köztetek, mindentől függetlenül.


Na most, a férfiak sok esetben kirekesztettnek érzik ilyenkor magukat, mert hát ők semmit nem észlelnek a babából, csak a nővekvő hasat, kevesebb szexet, több kiadást, és bizony azt hogy a nő lelke, szíve, agya a kisbabáé.

Így ők sokszor azt érzik feleslegesek, és távol is tartják magukat. Másrész fogalmuk sincsen miért kell hónapokkal a szülsé előtt megvenni dolgokat, merthát március nagyon messze van, az még a jövő év.

Pont így vannak a karácsonyi ajándékokkal is :)


Van amelyik férfi csak a baba születése után fogja fel hogy apa lett.

Az anyagi dolgokat érdemes lenne tisztázni. Közös a gyereketek, igenis szálljon be a költségekbe.


Esetleg tudnám javasolni, hogy magzati szívhangfigyelővel mutasd meg neki a baba szívét, mocorgását, és cipeld el magaddal egy babamozira.

Ha tényleg közösen akartátok, akkor lehet csak annyi a baj, hgy a férjed továbbra is a babát akarja, a terhességet meg meghagyja neked :)


beszélgetés-beszélgetés ez a nyitja mindennek!!

2013. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férfiak vizuálisak, vidd el a következő UH-ra, hogy lássa, hogy itt már egy ember van a hasadban. Amint elkezd igazán mozogni a baba és reagálni fog az érintésekre, ő is másként fog tekinteni az egészre.
2013. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!