Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbi problémám vár...

Az alábbi problémám vár kommentálásra. Mi a vélemény?

Figyelt kérdés
2 hete nem jön meg, a nemvárt idején barnás-véres folyás volt 1-2 napig. A nemvárton negatívat teszteltem, bár elég rendszertelen a ciklusom(eltérhet 2-3 nappal mindig), nem is tudom már mi a pontos nemvárt napja. Azóta eltelt 2 hét és én állandóan sírok mindenen megőrülök magamtól és olyan ingerlékeny vagyok hogy szétvet néha az ideg, mintha nem is én lennék, azóta is folyamatosan megjön érzésem van, különösen esténként, ja és nem kívánok abszolút semmit enni. De ha az ember terhes akkor inkább állandóan enne nem? Én állandóan mintha tele lennék. A mellem az utóbbi egy hétben egyre jobban fáj és megkeményedett. Szerdán megyek orvoshoz, van itthon egy teszt de nem merem megcsinálni, mert annyira ingerült vagyok már így is, hogy még az is elrontaná a kedvem. Elég sok a tünetem. Csak azt mondjátok meg lehet-e ez baba? Olyan rossz a kedvem a múltkori negatív miatt, hogy most nem merek tesztelni.
2009. nov. 15. 02:22
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha azt mondjuk nem, akkor kiakadsz, ha azt mondjuk igen és mégsem akkor meg azért akadsz majd ki. Használd a tesztet, ha tényleg tudni akarod, ha meg nem, akkor várd ki, míg orvoshoz mégy.
2009. nov. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom , nem könnyű, de én is azt tanácsolom hogy tesztelj, hátha már mást mutat.
2009. nov. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak. Igazából mi nem mondhatunk semmit, csak a teszt. emberek vagyunk, különbözünk, de én a terhességem első heteiben ezek a tüneteket produkáltam, mint amiket leírtál.

Írd meg majd az eredményt kérlek.

Üdv: 20 hetes km

2009. nov. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat. Nem, nem akadok ki, azért nem eszek meg elevenen mindenkit! :D Majd ha rávettem magam megírom mi az eredmény!
2009. nov. 15. 09:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Na??????
2009. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Mi az eredmény?
2009. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja voltam dokinál. Nem tudta megmondani, annyi van a leleten, hogy felpuhult uterus, terhesség gyanúja. Nem küldött el ultrahangra, azt mondta, ha megtartanám akkor inkább csináljak még egy tesztet...hát nem lettem okosabb...nem vettem még másikat.
2009. nov. 20. 12:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ez már biztató! Nem tudsz valahogy uh-ra menni? Esetleg nincs másik doki aki elküldene?Szurkolok!
2009. nov. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!