Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja szurkáló érzés van...

Pár napja szurkáló érzés van a méhem körül, szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva kéne megjönnie, ma közepes mennyiségű sárga folyásom volt, mi lehet az oka? Olyan mintha meg akarna jönni. Mellbimbóm is fájdogál kb 4 napja.
2013. nov. 3. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes
2013. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már 3 hónapja próbálkozunk és semmi idáig, kb olyan érzésem van most is mintha meg akarna jönni. Nekem sose volt ennyivel korábban ilyen érzésem lenni.
2013. nov. 3. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, egy hét múlva kiderül.

Általában az jó jel, ha olyat tapasztalsz, amit sosem szoktál, de a folyásra én nem adnék. Bármikor lehet bármilyen folyás, a sűrű sárga meg inkább fertőzésre utal...

2013. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajna mostanában minden hónapban 1 héttel mensi előtt görcsök jönnek, PMS :(
2013. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!