Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hete szakítottam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete szakítottam a barátommal és kiderült, hogy terhes vagyok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azóta mással nem voltam, biztos, hogy az övé. Óvszerrel védekeztünk, biztos előváladékos lett. Nem jött meg és csináltam tesztet. Fél évig voltunk együtt és én szakítottam, mert rájöttem, hogy nem is szeretem. Azóta nem is beszéltünk,azt mondta, hogy mostmár köszönni sem fog, és letöröl mindenhonnan, és felejtsem el. Mindketten egyetemre járunk én 20 vagyok, ő 22. Teljesen el vagyok keseredve, mit csináljak?
2009. szept. 3. 18:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
vetesd el a gyereket amíg nem késő
2009. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A szüleim nem tudhatják meg, még mindig azt hiszik, hogy szűz vagyok!
2009. szept. 3. 18:54
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
és hogyha megszülöd a gyereket, akkor nem fogják megtudni a szüleid?:)
2009. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%
A gyereketek semmiről nem tehet. Az abortuszt én ilyen esetben sem választanám, mert már most él az a kicsi. A volt kapcsolatot meg mégegyszer átgondolnám, a kapcsolatod hogy kezdődött? Miért kezdtetek járni? Mit szerettél meg benne? A szerelem nem egy állandó mértékű lángolás, de újra felidézhető, és erősödhet is. A fiúnak is annyi joga lenne a gyermek életéről, meg a jövőtökről dönteni, mint neked aki tudja, hogy babát vársz. Szerintem tudnia kellene. Gondold át mégegyszer, mit is érzel iránta. De ha biztos vagy benne, hogy nem ő az igazi, attól még egy gyermek születése öröm, legyen bármi is a körülmény.
2009. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
vetesd el ennyi idősen nem vállalhatsz gyereket sztem, h hova? miből? megértem azokat akik az abortusz ellen vannak, mert nem szép dolog de jobb annak a gyereknek is ha nem születik meg.
2009. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%

Tartsd meg a babát! Ő nem tehet róla!

Ha MEGÖLÖD örökre bánni fogod!!

L20

2009. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Vetesd el...ha normális életet akarsz
2009. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Kankalin ***** válasza:
100%

vetesd el.


19:28-nak: nem öldöklésről van szó, hanem a kérdező jövőjéről!

2009. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
6%
mennyire utálom ezt az elrontod a jövődet egy gyerekkel dumát! oké, hogy én már 18 éves fejemmel legszívesebben anya lennék, és a párom is szeretné, de még érettségi stb.. tudom, hogy nem mindenki ilyen, de akkor sem kell megölni a babát!
2009. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Reménytelen... 20 évesen egyedül gyereket?!


a szüleid meg biztos nem hiszik,hogy szűz vagy... basszus, 20 évesen, fél évig jártál valakivel...

2009. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!