Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első clostysok gyülekezünk?

Első clostysok gyülekezünk?

Figyelt kérdés
Én a jövő hét közepére nem várom. Első hónapom , olyan másként alakul a ciklusom .Most nagyon fáj a mallaem meg a derekam majd le szakad, a fejem meg mintha nem az enyém lenne. Jó lenne itt infót csarélni egymás között ha van kedvetek!
2009. nov. 15. 18:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
nekem ez a második hónapom, azért csatlakozhatok? Amit tapasztalok,hogy nagyon fáj a hasam alja ovutól mensiig.
2009. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 A kérdező kommentje:
Hogyne csatlakozhatnál! Minden érdekel a témával kapcsolatban! Várom a többi választ! Mindenkinek + tesztet!
2009. nov. 15. 19:10
 3/99 A kérdező kommentje:
Akinek clostyval van jó tapasztalata még, megosztaná velünk!
2009. nov. 17. 18:22
 4/99 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a 2. clostys hónapom,most lesz peteérésem,de ebben a hónapban védekeznünk kell,mert beteg lettem és kaptam antibiotikumot.Viszont nekem múlt hónapban időre megjött tőle,pedig előtte mindig késett.picit elszomorodtam,mert általában sokaknak sikerül már az első hónapban, nekünk meg nem jött össze.Ti nem lettetek pattanásosak tőle?Nekem nagyon kijöttek most.
2009. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 A kérdező kommentje:
én is pattanásosabb lettem kicsit.
2009. nov. 17. 19:01
 6/99 anonim ***** válasza:
18.40-es vagyok.Egyébként nekem mintha változtak volna a melleim is.Pattik meg iszonyatosak.Remélem azért Neked elsőre sikerül.Majd jelentkezz, hogy mi történt Veled.Nekem ha minden igaz karácsony körül lesz megint peteérésem.A kislányom akkor fogant, remélem a tesó is akkor akar.
2009. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 anonim ***** válasza:
Nekem is mielött megjönne nálam is van pattanás,de három napja késik pattanás van fáj a hasam de van 1 halvány + tesztem.
2009. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 anonim ***** válasza:
Én holnap fejezem be az 5.napot. Ez az első hónapom, a 14. naptól duphastont kell szednem. Az első két napon nagyon szarul voltam,most már semmi gondom. Mikor legyünk együtt? A Closti befejezése után, mikor kell lennie a PÉ-nek?Nekem nincs még pattanásom vagy az majd később jön ki? Ti is szedtetek duphastont?
2009. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Nekem nem kellett duphastont szednem.Mi a 9 naptól 2 naponta együtt voltunk,és a 18. napon volt peteérésem.A pattik már nagyon hamar kijöttek rajtam.
2009. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
Nem szettem az eleviten kívül semmit,azt is 1 hónapja kezdtem szedni.
2009. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!