Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első clostysok gyülekezünk?

Első clostysok gyülekezünk?

Figyelt kérdés
Én a jövő hét közepére nem várom. Első hónapom , olyan másként alakul a ciklusom .Most nagyon fáj a mallaem meg a derekam majd le szakad, a fejem meg mintha nem az enyém lenne. Jó lenne itt infót csarélni egymás között ha van kedvetek!
2009. nov. 15. 18:51
 41/99 anonim ***** válasza:
nekem a mastodynont a magas prolaktinra adták és gyomorgürcsöt okozott, így visszatértem a bromora
2009. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
Én napi 3 szemet szedek 5 napig,ez lesz a 3. hónapom.6 hónapig lehet,nekem ma ezt mondta a doki.És nem nézi ultrahangon se.
2009. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Majd akkor értesítjük egymást a fejleményekröl! Karácsonyra pozitív tesztünk lesz! Én most így állok hozzá! Puszi mindenkinek!
2009. nov. 23. 19:02
 44/99 anonim ***** válasza:
a doki azt mondta kivárjuk ezt a 3. hónapot és ha nem sikerül akkor találkoznunk kell ...egy másik doki szerint ez petevezetés átfújást és spermavizsgálatot jelent :(( sikerülnie kell!!! kitartást
2009. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 anonim ***** válasza:
Pozi tesztet kívánok mindenkinek a fa alá, aztán írjatok, akiknek sikerült :)
2009. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 anonim ***** válasza:
Tegnap bevettem az 5. tabit. Ma érzem a jobb oldali petefészkemet, de még csak a 10. napon vagyok. Vizes nyákom van, sajna nem tojcsis, ovu teszt erősödött, de még nem pozitív. Szerencsére eddig más tünetem nincs, csak 1-2 aprócska pattanás. Remélem így is marad. Szerdán megyek uh-ra,utána megírom mi a helyzet velem.
2009. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 anonim ***** válasza:
Nekem ma van a 2. clostis napom, szombaton hajnalban jött meg. Neked sose volt tőle hasmenésed? 10 nap múlva UH, kíváncsi leszek csinál-e vmit ez a closti. Sok sikert neked!!! Drukkolok! Mindenképpen írj! :)
2009. nov. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 anonim ***** válasza:
ti is szédelegtetek tőle egész nap? katasztrófális... :S
2009. nov. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 anonim ***** válasza:
Nekem semmi mellékhatása nem volt, pedig napi 3 szemet szedtem.
2009. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma vagyok a 14-ik napon. Ma megyek megint uh-ra, már nagyon kiváncsi vagyok hogyan alakult a tüsző méret. Hétfőn 17mm-es volt.
2009. dec. 2. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!