Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, lehetek terhes?

Szerintetek, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A mensim kb. egy hete késik, az előző havi pedig nagyon gyenge és rövid volt, szinte fájdalommentes, pedig eléggé meg szoktam szenvedni vele.:) Reggelenként meglehetősen rosszul érzem magam. Híztam is, időnként feszül a mellem, és hangulatingadozásaim vannak. Na de, a párommal kb. 1-2 hónapja voltunk együtt (azóta szünetelünk), mással pedig nem feküdtem le. Lehetek terhes?:)

25L



2013. nov. 4. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy teszt?
2013. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szandy89 ***** válasza:
holnap vegyél egy tesztet és csináld meg! Így nem tudjuk megmondani! és ha igen,akkor irány a doki!
2013. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp veszek tesztet, csak gondoltam, megkérdezem, van-e rá esély.:))
2013. nov. 4. 19:05
 4/9 Szandy89 ***** válasza:
esély van rá!!
2013. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég, lehet hogy 2 hónapos terhes vagyok:))
2013. nov. 4. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:
te jó ég és meglehet, h egyedülálló anya leszel, ennek te tényleg ennyire örülsz???
2013. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy baba mindig csodálatos:) És nemrég beszéltünk már a párommal, hogy adjunk egymásnak még egy esélyt.
2013. nov. 4. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy hogy 1 vagy 2 hónapja nem voltatok együtt? Legutóbb védekeztetek? Mióta együtt voltatok volt menstruációd?

Szóval, igen esélyes! Tesztelj, aztán írd meg az eredményt

2013. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam, 2 hónapja voltunk együtt utoljára. Védekeztünk, de nem a legjobb minőségű gumit használtuk, így bármi elképzelhető....
2013. nov. 4. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!