Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint meg fog jönni! Ez a...

Megint meg fog jönni! Ez a 15. hónap, és megint sikertelen! Ezt, hogy lehet elviselni? Lesz valaha gyerekem?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok a férjem 33, nincs már olyan sok "időnk"! Már járunk orvoshoz, de olyan lassan halad minden. 3 nap múlva jön meg, de már legalább túl lennék rajta, de hogy még erre is mindig várni kell, mikor tudom, hogy úgysem sikerült. A görbém: [link]

Gondoltam ezt is abbahagyom, de majdnem mindegy, mert mindig érzem az ovut, úgyhogy úgyis az járna az eszemben.

Bocs, a kifakadásért, de elegem van!


2009. nov. 16. 11:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a bíztatást! Nektek is mihamarabb sikerüljön!

A háziorvosomnál voltam az előbb és ő mondta, hogy nagyon sok pár van így manapság, hogy nem jön össze a baba. Én nem is gondoltam volna, hogy ennyien vagyunk, ha nem találok rá erre az oldalra és nem járok magam is ebbe a cipőbe. Szerintem tuti, hogy ez a stresszes életmód miatt van.

2009. nov. 16. 18:39
 12/13 A kérdező kommentje:
A kismaminak gratulálok!
2009. nov. 16. 18:41
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kivel mi újság? Sikerült valakinek azóta? Nekekm még mindig semmi, azóta 5 hónapig kaptam, clostit, fostimont, choragont, de semmi. Most nyári szünetet tartok, a hétvégén megjön, utána bejelentkezek HSG-re. Remélem minél korábbi időpontot kapok!
2010. aug. 20. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!