Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van értelme este...

Szerintetek van értelme este terhestesztet csinálni? Még csak egy napja késik, de hányingerem volt reggel, és nem biztos, hogy tudok holnapig várni.

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálj, már a nem várt napján kimutatják a "korai" tesztek a terhességet, akár délutáni vizeletből is. Veled együtt izgulunk, írd meg az eredményt!
2009. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem érdemes lenne várni, mert ha ma este negatív, akkor el fogsz keseredni, pedig lehet, hogy holnap reggel halvány pozitív lenne. De tudom, hogy nagyon nehéz kivárni, én is mindig alig birok várni... Sok sikert és majd írd meg mi volt. :)
2009. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legérzékenyebb teszt is reggeli vizeletből a legbiztosabb!
2009. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld megvárni a reggelt és első vizeletből csináld, amikor még nem ettél és ittál semmit. Ha mégis negatív lenne, de nem jön meg, akkor pár nap múlva egy másik teszt már tuti a biztosat mutatja, mivel a HCG naponta megduplázódik. Írd meg, hogy mi lett az eredmény:-)
2009. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz,a szervezet a terhesség alatt hcg-t termel ez az anyag a reggeli vizeletben nagy arányban van ezért érdemes reggel tesztelni irj mi volt sok sikert.
2009. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Reggel! De én se bírnám ki, ha lenne otthon 2 db.:)
2009. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, ezért már biztosra mentem és 2db-os tesztet vettem. De már a nem várt napján, délutáni vizeletből pozitív lett:)
2009. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív lett, de már két napja nem jön meg. Nagyon szeretnénk már babát, de egy kicsit várnunk kell vele, anyagi okok miatt.Akkor is csalódott vagyok!!
2009. nov. 17. 08:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Végül reggel csináltad?
2009. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is ugyan így vagyunk. És nekem is késett ebben a hónapban és a tesztjeim negatívak lettek. De még mi sem állunk túl fényesen anyagilag, de mégis nagyon elkenődtem. Kitartást!!!
2009. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!