Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Lombikhoz fizetés nélküli...

SOS! Lombikhoz fizetés nélküli szabadság egész hónapra vagy betegszabadság a beültetés utáni 2 hétre? Melyiket választanátok? Miért? Gyorsan kell döntenem!

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen egész hónapra betegszabit kérnék, hiszen betegszabira jár a fizud 60%-a. Ha fiztetlenre mész semmi. Beteg egész hónapra. Én ezt tanácsolom.
2009. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyetértek az előttem szólóval, én is a betegszabit javaslom, a fizu (egy része) miatt, meg más miatt is. A fizetés nélküli szabadságot meg kell indokolnod és ha a főnököd nincs beavatva abba, hogy Te meddőségi kezelésben veszel részt, még probléma lehet belőle.

Én túl vagyok már pár inszemináción és eddig mindig a betegszabi mellett döntöttem.

2009. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Betegszabit ha jól tudom, csak a beültetés(vagy inszemináció) napjától lehet kérni, egész hónapra nem. Vagy nem így van? És akkor még a megelőző vizsgálatokra is el kell lógnom valahogy.. Köszi, és ha tudtok még valamit, írjatok!!
2009. nov. 17. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia ha olyan a házi dokid felvesz zokszó nélkül. Legalább is az enyim olyan ha kell mert vizsgálatokra megyek vagy nyugiba akarunk lenni akkor ki ír pár napra. És még pénzt se fogad el.
2009. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Háát.. 2 hét betegszabi csak úgy indokolatlanul.. Kivettem a fizetés nélkülit. Ha nem engedtek volna el, úgyis maradt volna a B terv.
2009. nov. 18. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!