Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma arra figyelmem fel, hogy...

Ma arra figyelmem fel, hogy fokozatosan csökken a mellfeszülésem, aztán megszűnt.6. hét végén járok. Lehet, hogy elment a baba? Mikor szűnt meg a mellfeszülés akinek az elejétől volt?

Figyelt kérdés
Az fogantatástól feszült a mellem. A TSH-m sajnos most felugrott ezért nagyon aggódok. Utrogestant kapok, így az késleltetheti a tüneteket.

2013. nov. 9. 16:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem az elmaradt menzesz előtti naptól kb. a 6. hétig tartott csak a mellfeszülés. Később meg jött a szagérzékenység. Úgy emlékszem, szünet volt a kettő közt.
2013. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mérd meg a hőmérsékletedet. Ha 37 vagy a fölötti 1-2 tizeddel, akkor nincs gond.
2013. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nyugtatásul: a TSH-m nekem is felugrott a terhesség elején, 6,2 lett az első vérvételkor. (Aztán szépen lement, most már normális, 31 hetes vagyok.)

A tünetek egyébként jönnek-mennek, ebből ne vonj le messzemenő következtetéseket, de ha tudsz menj el a dokihoz 7-8. héten, hogy csekkolja.

2013. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha 36,7 alatti akkor nem maradt meg a baba.
2013. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szitem megnyugtató hogy utrogestant szedsz.

Nekem is elmúlt a mellfeszülésem és a hányingerem kb. A 10. Héten.

Kaptam a biztonsag kedveert utrogestant mert korabban volt egy missed abom. Es nekem is a terhesseg elejen jott ki a pm alulmukodesem. L thyroxint kaptam ra es vegig szedtem. Mai napig szedem. Kislanyom egy eves.

Nyugodj meg de ha egy uh nyugtat meg igazan akkor menj el a dokidhoz. Ha normalis akkor meg fog erteni es megnezi a babot ;)

A pm re tudok jo magan dokit aki vegig kontrollal de eleg draga es buapesten van

Szolj ha erdekel

Sok sikert es pihenj, lazits

2013. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen aranyosak vagytok! Megpróbálok pihenni, a hőm 36,7 (párszor megmértem, kb. ennyi szokott lenni), csak azt nem tudom, hogy az utrogestan nem tartja fenn a hőt? Most azt hiszem örülök, hogy használom az utrogestant, pedig a napokban azon rágódtam, hogy minek is, mert nem volt eddig semmi tünetem. Talán segít, hogy megmaradjon. A PM doki BP.-en messze van, de azért köszi, emeltem az adagomat, aztán hétfőn bekuncsorgok a rendelésre, úgy tudom terheseket fogadnak hamarabb, itt sajnos egyetlen magán endokrinolúgus sincs a környéken.
2013. nov. 9. 17:34
 7/24 A kérdező kommentje:
Ja és megpróbálok magán dokit keresni UH miatt (csak 2-nek van itt a városban), mert a rendelőintézetbe csak későbbre van UH időpontom.
2013. nov. 9. 17:39
 8/24 anonim ***** válasza:
Egy terhességhez minimum 36,9-37 fok kell.Annál alább nincs terhesség.
2013. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
doki mondta, ezért tudom.
2013. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én ilyen szempontból sosem hőmérőztem, de betegség esetén két hőmérő közt simán volt 2-3 tized különbség... Nem indulnék ki ebből.
2013. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!