Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma arra figyelmem fel, hogy...

Ma arra figyelmem fel, hogy fokozatosan csökken a mellfeszülésem, aztán megszűnt.6. hét végén járok. Lehet, hogy elment a baba? Mikor szűnt meg a mellfeszülés akinek az elejétől volt?

Figyelt kérdés
Az fogantatástól feszült a mellem. A TSH-m sajnos most felugrott ezért nagyon aggódok. Utrogestant kapok, így az késleltetheti a tüneteket.

2013. nov. 9. 16:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
köszi! Nálad rendben minden?
2013. nov. 28. 17:50
 22/24 anonim ***** válasza:

Sajna én még babás sem voltam soha :( Egyik petevezetőm el van záródva, endometriózisom is volt :(

Most várom a nemvárt napját, hátha végre nem jön meg.

Mindenképpen imádkozni fogok Érted, és nem felejtem el, ígérem!

2013. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy, drukkolok neked, hogy sikerüljön. Nekem is el van záródva egyik és mégis összejött spontán, a lombikok nem sikerültek, és túl vagyok a 40-en, de hát eddig tartott
2013. nov. 28. 19:02
 24/24 anonim ***** válasza:
Már ma este imádkozni fogok, meglátod, hamarosan eljön a mi időnk :)
2013. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!