Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tesztek meg a babáért, ha...

Mit tesztek meg a babáért, ha kiderül, hogy újra sikerült, de előtte már volt 2-3 vetélésetek, de a kivizsgáláson minden rendben volt?

Figyelt kérdés

Azonnal doki? Újra minden segítség (Utrogestan, Duphaston...stb.), azonnali táppénz?

Minden lelet ok, így nem tudni, mitől voltak az előzmények.


2009. nov. 17. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ahogy pozi lett a teszt azonnal duphaston van egy gyógyszertáros ismerősöm kiadja vény nélkül már 2 hete szedem!Idáig minden rendben !Dokihoz jövő héten megyek akkor leszek 7 hetes!Van már egy kisfiam ő is duphastonnal maradt meg utána volt 3 vetélésem nem tudni mitől!De akkor nem szedtem semmit bíztam benne hogy mivel már szültem megerősödött a szervezetem!De sajnos nem!Most nem kockáztattam!Esetleg így vagy te is?
2009. nov. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem még nincs babaám, 2 vetélés után, mikor a 3.-kal +at tezsteltem, rohantm a dokihoz, kaptam Duphastont, Utrogestant és vmi injekciót is, de a 9. héten mégis elhalt a baba. És nem tudom, hogy most mit csináljak???? Még nem vagyok terhes, de már próbálkozunk.
2009. nov. 17. 08:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia, sajnálom a történteket!

Nekem is volt februárban egy vetélésem 9 hetesen, azóta meg újra várjuk a csodát /csak győzzem kivárni/. A korai terhességnél sajnos egy fronttól is elmehet a bébi, nehéz megmondani az okát, hacsak nem hormonális oka van, arra az orvos ad gyógyszert! Én amint tudnék, mennék az orvosomhoz! Ha nem jön meg a nem várt, max 4-5 nap és teszt,majd azonnal telefon, mielőbbi vizsgálatok! Drukkolok, hogy pozitív élményed legyen! :)

2009. nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 9 hetesen,igaz missedem.

De elterveztem,hogyha újra pozitívat tesztelek rögtön megyek dokihoz,biztos kapok gyógyszert ami majd segít.

Persze egyből táppénz azt tuti.

Nálam hormonprobléma volt.

2009. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezem, honnan tudtad, hogy hormonprobléma volt?
2009. nov. 17. 13:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 9 hetesen volt missed ab-mo. Úg ylátszik ez kritikus időszak. Remélem most sikerült. Nem derült ki mi okozta. Kb ezer kivizsgáláson voltam, mindenhol valami szörnyűt mondtak: autoimmun, PCO, szívizomgyulladás...aztán a következő doki megcáfolta. Egyszeri egy ciklustól független napon vett vérből az endokrinológus megállapította, hogy PCOS vagyok és közölte, hogy nem lehet gyerekem, csak max orvosi segítséggel. Mondtam neki, hogy már voltam terhes, azt válaszolta: "Becsúszott!!" Nem tudtam elsírjam magam, vagy jól beolvassak neki.... iszonyat rosszul esett. Aztán kiderült, hogy nincs PCO-m...
2009. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ha sikerül, azonnal táppénzre megyek és ki sem kelek az ágyból
2009. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia

előszpr sorolom

1. kislány

2. vetélés

3. kislány

4.vetélés

5. vetélés

6 kislány


nos mi végig iszgultuk az egészet nem igen tudtam megnyugodni, gyógyszert nem hazsáltam semit mert a doki azt mondta ha nincs rendben valami akkot úgysem lehet megmenteni a babát, hátt ezt elég szörnyű volt hallani de aztán igaza lett


bár mint utólag kiderült valószínű hogy a fiúkat nem tudom kohordani ez az eredméynen is látszik hiszen három gyönyörű kislányunk van.


a leleteim nekem is rendben voltak


szorítok hogy mielőbb sikerüljön a baba

2009. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek, hogy minden lelet negatív lesz és mégis ilyenek történnek.

Utolsónak üzenem, hogy sajnálom, ami történt, de gratulálok a 3 lánykához (anyum is így volt, csak a lányokat tudta kihordani). Lehet, hogy én is örököltem? Akkor viszont abban kérnék segítséget, hogy kell csak lányt csinálni? :)

2009. nov. 19. 14:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az orvosom, aki endokrinológus is amikor elmentem hozzá először (a korábbi orvosom mindenféle hormonvizsgálatot csinált) csak alapkorókozó szűrést nem, ami közül kettő a mostani orvosom szerint korai vetélést okoz.

2009. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!