Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek vagy ne? Most...

Teszteljek vagy ne? Most vagyok a ciklusom 30. napján,15-én kellett volna megjönnie. Alhasi fájdalmaim vannak, mindig olyan, mintha éppen meg akarna jönni, aztán mégsem. A mellem fáj, de olyan furcsán, mintha hátulról fájna a bordáim felől.

Figyelt kérdés

A 27. napon volt egy negatív tesztem. A ciklusaim egyszer 28-30 naposak, azonban néhány alkalommal már előfordult, hogy csak 34-40 napra jött meg. Nem tudom, mit csináljak, vegyek -e még egy tesztet, és azt mikor csináljam meg? Mert nem szeretnék feleslegesen vásárolgatni.Ti meddig várnátok a helyemben?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. nov. 17. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ, milyen erőssségű a teszt amivel teszteltél, esetleg tesztelni szeretnél.Lehet,hogy egy 25-ös teszt még nem mutatna semmit, de egy 10-es már pirosodna :)

Én a helyedben tesztelnék, de egy érzékeny teszttel.Nekem ma, a 13. dpo napon egyértelmű pozitiv lett.

2009. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pedig megvárnám a leghosszabb ciklusom végét /nálad a 40 napot/ és akkor tesaztelnék, az tuti lesz. Tudom, hogy nehéz, de érdemes kivárni, minthogy egy újabbat csalódj!
2009. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Első válaszolónak: milyen teszttel teszteltél? Gratulálok a pozitívhoz! :-)

Én egy nevenincs tesztet vettem, a dobozán olvastam, hogy kínai gyártmány! :-)

Amúgy még mindig semmi, minden hasfájásnál arra gondolok, hogy na, most majd megjön, aztán mégsem.

Második válaszolónak: igazad van, várok még a következő teszttel.

Köszönöm még egyszer mindkettőtöknek! :-)

2009. nov. 18. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!