Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem egy medi lab tesztet,...

Vettem egy medi lab tesztet, és azt írja,5 percig kell a vizeletbe mártani! Létezik? 5 perc nem nagyon sok? Ha nem hagytam benne 5 percig, akkor nem mutat vajon valós eredményt?

Figyelt kérdés
Használta már valaki, tudtok segíteni? Nekem nagyon soknak tűnik az az 5 perc!!! Érvényes így azért, hogy nem áztattam addig?
2013. nov. 12. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

:O tényleg azt írja,én is soknak tartom,de ha azt írja,nyilván így kell



[link]

2013. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik teszt működik azonos elven.

És ez most pont egy ilyen, aminél 5 percig vizeletben kell lenni a tesztnek.

Ha nem hagytad benne 5 percig, akkor nem lehetsz biztos a teszt eredményében. Jó, azt írja, kb 5 percig, ami nem pontosan 5 perc, a 4 és fél perc is még beleférhet akár, de 1-2-3 perc biztosan nem elegendő.

2013. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt a fajta tesztet használtam,és én is sokallottam,de kivártam az időt.Pozitívat teszteltem vele 3szor.Ennek már 14 hete :)
2013. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Huhhhh...köszönöm! Akkor újra próba...ugyanis kb 15 mp ig hagytam benne...gondoltam elírták...mert általában 5-15 mp ig kell benne hagyni....na akkor újra tesztelek!!!

köszönöm még 1 x. És gratulálok a babához!!!

2013. nov. 12. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!