Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mesterséges megtermékenyítést...

Mesterséges megtermékenyítést végeznek, ha valaki mondjuk 36 éves, és nincs se férje, se élettársa?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 16:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Igen, a Káliban és a Versysben is csinálnak biztosan, a többit nem tudom. Kell egy nyilatkozat közjegyző előtt, hogy nem vagy házas és nem élsz élettársi kapcsolatban. És venned kell spermiumot - egy barátnőm csinálta ezt végig, ő a Cryo-nál intézte.
2013. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék majd ilyen igénybe venni ha nem fogok találni normális férfit.És kell hozzá valami orvosi papír?

Kérdező ez egy nagy dolog amit szeretnél,hogy tudod elfogadni?Mármint sok idő kellett mire eljuss idáig?Én attól félnék megbánom de akkor már nincs visszaút:((

2013. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én Debrecenben szeretném elvégeztetni. Én is kérdezném, hogy kell hozzá orvosi papaír? A 2. válaszolónak írom, engem merőben elkerülnek a normális pasik, és nem sokára kifutok az időből! :(
2013. nov. 13. 10:20
 4/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a debreceniről nem tudok semmit. A barátnőm, aki ezt végigcsinálta, teljesen egészséges volt - a probléma ugyanaz volt, mint nálatok. Ezt a blogot érdemes megnézni: [link]
2013. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a linket. Csak 1 baj van, nagyon drága! :(
2013. nov. 14. 16:34
 6/20 anonim ***** válasza:
Olcsóbb ha fogsz egy pasit magadnak. :-)
2013. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Vermacy válasza:
0%

Nem értelek és itt még egy-két kommentelőt! Mi az, hogy elkerülnek a "normális pasik".? Nem lehet, hogy Veled van a hiba? Nem gondolod, hogy meg kellene változnod? Tegyük fel, marad minden így és bevállalsz egy gyereket. Biztosan szeretni fogod, mert miért is e, de milyen példát mutatsz neki? Nem kell párkapcsolat, mert mindenki hülye, csak Te vagy normális? Ezt sztem gondold át újra...

Akinek komoly párkapcsolata van és nem jön össze a gyerek, az természetesen más, mert ott az érzelmi résszel, ami kb. 90%-ban kell egy egészséges énképű gyermek felneveléséhez már eleve nem háránnyal indul! ÉS IGEN! Egy gyereknek szüksége van az APJÁRA-ANYJÁRA! Hülyeség, hogy majd egyedül felnevelem, mert az jobb lesz a gyereknek!!!

2013. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ismerősöm azt mondta neki kell egy gyerek pasi nem.Összejött egy pasival terhes lett tőle majd elhagyta.2 en élnek a lányával semmi gondjuk bajuk nincs azt mondta sokkal jobb mint egy pasival.Ez is érhető.És semmi gond nincs abból,hogy a gyereknek nincs apja.
2013. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó: gondolod te és gondolja az a bizonyos anyuka. A gyerek érzései meg ugye kit érdekel, nem igaz??
2013. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Ő úgy nőtt fel,hogy nincs apja akkor mi hiányozna neki mégis?Azt sem tudja milyen egy apa ha van.És akiknél elváltak a szülők vagy a koma lelép?Ott sincs apuka és mégis jól megvannak.
2013. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!