Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terheléses inzulin vizsgálatom...

Terheléses inzulin vizsgálatom eredménye milyennek számít? (csak jövő héten jutok dokihoz)

Figyelt kérdés

Tegnap voltam terheléses inzulin vizsgálaton, mert az orvos szerint lehet, hogy inzulin rezisztenciám van! Megjöttek az eredményeim, viszont csak jövő héten megyek orvoshoz, így kérlek Titeket aki tud, írjon pár sort, hogy milyennek számítanak az értékeim!

0 perc: 9,7

60 perc: 57,4

120 perc: 60,2


Előre is köszönöm a válaszokat !!!


2013. nov. 13. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
inzulin rezisztenciád van, szénhidrát diéta, sport és gyógyszer lesz a megoldás
2013. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 0 perces nagyon magas, és a többi is. A 120 percesnek már visszafelé kellene esni, neked ez is emelkedik.

Ez már inkább IGT (csökkent cukorérzékenység), mint IR.

Az én dokim szerint a cukorbetegség előszobája.


De ne keseredj el, diétázni kell, mozogni, és gyógyszert is kapsz majd.


Az én eredményeim 3 hónap kezelés után - nekem sajnos az első gyógyszer nem vált be, romlottak az eredményeim.

0 perces 5,5 mIU/L

60' 49,5 mIU/L

120' 39,5

Ez után kicserélték a gyógyszeremet, dec. elején megyek újra vérvételre.

2013. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huha, ez sajnos tényleg nem jó. Nem akarlak elkeseríteni,de az enyém meg sem mozdult. Ugyan csak 2 pontosat csináltak, de 4,7-ről indult és 4,9 lett a 120 perces.
2013. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!