Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy ismerösőm 34 éves, milt...

Egy ismerösőm 34 éves, milt hónapban ugy döntött babát akar, ma közölte, hogy terhes, isszonyuan érzem magam, nemtom hogy viselkedjek vele? Fél éve probálkozzunk, és most se sikerült, nagyon megviselt a jóhír. Szerintetek kerüljem a találkozást?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Szia!


Ne kerüld. Gratulálj neki. Nektek meg jövő hónapban vagy azután fog sikerülni. A többi mondandóm (a 34 évről) inkább magamban tartom...

2009. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Elhiszem de ne keseredj el.Körülöttem is sokan babásak ill már meg is szültek és velük együtt örülök.Mi 1 éve próbálkoznuk és nem adom fel majd csak egyszer sikerül.Addig is megyek babalátogatóba.
2009. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 éve próbálkozunk, gondolhatod ezalatt hány baba fogant és született meg a környezetemben! :)

Ne kerüld a találkozást, mert érezni fogja, hogy a baba miatt van.

Egyet ne felejts el: Attól, hogy neki lesz babája, Te nem leszel kevesebb!!! :)

Sok sikert!

2009. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy neki rögtön sikerült, nem ok arra hogy kerüld. Szerintem fordított helyzetben ő sem kerülne. Tudom, hogy rosszul esett a dolog. Mi másfél évig próbálkoztunk, és bizony külső segítség kellett (dilibogyók). A lényeg, hogy ne add fel! És örülj inkább, hogy ismerősödnek már összejött, így majd később közösen babázhattok :))
2009. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A 34 évet nem negatívumnak irtam, Sőt! Én több vagyok. Csak sokan paráznak a koruk miatt, gondoltam lám egy kis pozítívum..., szoval bocs ha ugy érintet
2009. nov. 18. 07:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem se kell kerülnöd a Vele való találkozást. Lehet, Neked a köv. hónapban fog sikerülni, és igaza volt itt az egyik válaszolónak, hogyha viszont később, akkor sem leszel kevesebb.

Az 1. válaszolót pedig nem értem, hiszen 34 évesen is lehet szülni. Én is annyi vagyok, és bizony most jutottunk el odáig, hogy jöhet a baba. És nem érzem magam alábbvalónak, mint aki 20 évesen szül. Nekem igy sikerült az életem. Van ilyen. :) Ezzel persze nem vitát akarok nyitni, csak kicsit fura volt olvasni. És tényleg nem akarlak megbántani!!!

Kedves Kérdező! Neked pedig fel a fejjel, egyszer sikerülni fog. Többször hallottam már, hogy "ne görcsölj rá" és összejön. Vagy ha igy sem, akkor még mindig ott vannak az orvosi segítségek. Sok sikert Neked :)

2009. nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat, remélem nemsokára mindegyikünk örülhet :-))
2009. nov. 18. 12:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én 35 éves vagyok és mi is babát szeretnénk és eddig nekünk sem jött még össze.Az elözö 2 gyermekem tervezése után rögtön összejött most nem pedig már 5 hónapja próbálkozunk.Most voltunk dokinál aki közölte daganat van a méhemben nem pedig baba fejlödik.Kiborultam de mostmár megnyugszom.Közölte hogy lehet babánk és hőmérőzzek + szedjem az elevitet és igy nem lesz gond hamarabb összejöhet a baba.Ne add fel!Szoritok és ne kerüld a barátnöd.Az én barátnöm nem is szeretett volna babát és ö meg most 17 hetes.Addig majd nálla tudsz babázni mig neked összejön én is teszek majd.
2009. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 másik barátnőmmel majdnem egyszerre lettünk terhesek. Irtó izgi volt és mindhárman nagyon örültünk. 9 hetesen azonban nekem elhalt a terhességem. Barátnőim azóta kislányokat szültek. Először a személyes tragédiát éltem meg,utána csak akkor fájt, amikor megszültek és küldték a képeket. Nem rájuk haragudtam és mondtam nekik, nyugodtan küldjenek képet, nem ez bánt...de a sorssal volt némi vitám. Vajon nekem miért nem sikerült?Mi bennem a hiba? Mit csináltam rosszul??? A csuda tudja..azóta is sokszor eszembe jut, ha akkor nem megyünk el kirándulni ...stb...igenis elhiszem, hogy rossz érzés, de nem foglalkozz vele. Ohh hányszor megdöbbenek, hogy egyesek potyogtatják a gyereket, nem vigyáznak magukra, melóznak, isznak, minden ami belefér. Ez igazságos? De aztán eszembe jut, hogy valószínűleg a túlzott kímélés és aggodalom nem tesz valami jót. A stressztől, a kímélő életmódtól legyengül az immunrendszer.... nem tudom mi van a háttérben. Próbálj magadra figyelni és a párodra...a többi majdcsak jön magától...de könnyű leírni. Minden nap eldöntöm, hogy nem hőmérőzök többet, nem tesztelek minden nap (immár 9szer egymás után), de aremény hal meg utoljára...mit nem adnék egy 2. szellemcsíkért:(
2009. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!