Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cerazettet szedek második...

Cerazettet szedek második doboz (5. levél). Május 25én jött meg utoljára. Eddig gyógyszer és szoptatás mellett is megjött, sőt hóközi pecsételések is voltak. Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Összesen 3szor késett, ebből 2 terhesség egy meg a szülés után,mert nem 4 hanem 6 hétre jött meg szoptatás mellett is.
2008. júl. 9. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Pecsételés nekem is volt Cerazette mellet, de nekem még nem jött meg (12.03-án szültem).

Ha kizárólag szopik még a baba és nincs 6 óránál nagyobb szünet (éjjel sem), akkor ez 95%-os biztonságú, emellett a gyógyszer is, szóval ekkor kizárt.

Ha nem így van, akkor mindenképp csinálj egy tesztet, mert az eltelt idő elég sok, nem arról van szó, hogy kimaradt egy!

2008. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!