Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek, hogy esne ha a párotok...

Nektek, hogy esne ha a párotok azt mondaná, hogy csak azért akarok gyakran együtt lenne vele, mert babát akarok?

Figyelt kérdés
4 hónapja próbálkozunk és igen emiatt valóban többször akarom, hogy együtt legyünk, hisz nézem a napokat, hogy mikor is van ovulációm és annak a környékén jó lenne ha 2 naponta együtt tudnánk lenni. Nekem rosszul esett este ez a mondata, persze, hogy tegnap volt az ovum és nem voltunk együtt, mert bealudt miután ezt mondta.Pedig előtt mondtam neki hogy jó lenne ha este 'összebújnánk'. Nem akarom ráterhelni és gépiessé tenni a dolgot, de akkor is nagyon megvisel ha pont olyankor nem vagyunk együtt és már előre tudom hogy ez egy újabb sikertelen hónap lesz. Egyébként is együtt döntöttük el hogy akkor jöhet a baba, sőt ő már egy éve mondogatja hogy jó lenne és én voltam az aki halogatta elsősorban a munka miatt. Most meg azt mondja hogy azért mert gyereket akarok,azért akarom ennyiszer... úgy gondolom hogy ez így nem helyes, mert nem én, hanem mi akarunk gyereket. Ez az egész gyerekvállalás dolog úgy megvisel lelkileg, mindenki azt mondja, hogy ne görcsöljek rá, ne gondoljak rá, de, hogy ne gondoljak rá ha erre vágyom? Szerintetek én reagálom túl? Köszi
2013. nov. 15. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Túlreagálod és igaza van. Szerintem neki eshet rosszul, nem neked.
2013. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha számolgatod is a napokat, ne mondd neki. Az én párom, amikor elkezdtünk próbálkozni, az első 3 hónapban rendszeresen olyankor betegedett meg, amikor együtt kellett volna lenni. Kiborultam, persze ápolgattam, de állítólag nagyon sárkányos lettem.


Aztán kiderült, hogy mindenféle hormonproblémám van, azért nem is sikerül. Most kezelnek, elvileg már jók az eredményeim, tehát várunk. Akár már sikerülhetne is. Mi egyébként is 2-3 naponta együtt vagyunk.


Vagy támadd le, minden szó nélkül - nálunk az nagyon bejön :)

2013. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan rágörcsölsz, így nem fog összejönni. Jogosan érzi, hogy csak a baba miatt akarsz vele ágyba bújni, mert még mondod is neki, hogy most éppen milyen alkalmas lenne. Egyrészt fogd fel lazábban, másrészt kényeztesd. A férfiak sem gépek, hogy parancsra menjen minden. Romantika, szerelmeskedés, nem naptárba beírt szexuális együttlétek.
2013. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem és belül érzem is hogy kicsit túlreagálom.... még ha 2-3 naponta lennénk együtt! de ha heti 2 van sokat mondok... jó a kapcsolatunk jó elvagyunk együtt, de sokszor volt a babatervezés előtt is hogy csak egy héten 1x voltunk együtt sőt az első hónapban olyan is hogy 2 hétig nem volt semmi. Így az első hónapban összesen 4x voltunk együtt. Az hogy a napokat számolom azt nem mondom neki, csak célzok rá hogy este jó lenne...

Amikor megjött, mindig nagyon rosszul érintett és akkor is nagyon kedves volt, vigasztalt és mindig elmondja ilyenkor ha na meglátod Szivem ebben a hónapban úgy ráállunk a dologra hogy 4es ikrek lesznek :) Na ahhoz képest ő az esetek 80%ban bealszik este...pedig nem fárasztó a munkája vállalkozó és nincs munkaidőhöz kötve. Akkor kel amikor akar, akkor jön haza amikor akar. Én meg hajnalban kelek, tegnap is igen fáradt voltam és úgy vagyok vele a cél érdekében mindent....

2013. nov. 15. 13:57
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3as! tudom hogy igazad van, de ha nem figyelek a napokra és akkor vagyunk együtt amikor épp úgy alakul, akkor lehet hogy még évig sem lesz babánk, mert lehet hogy soha nem az alkalmas időpontban leszünk együtt... Egyszerűen nem tudom megtenni azt hogy nem nézzem mikor lesz ovum, meg egyébként érzem is mindig úgy görcsölök...
2013. nov. 15. 13:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig figyelem mikor kellene együtt lennünk. De ha egyszerűen nem úgy jön ki akármennyire is türelmetlen vagyok, akkor sem lehet éppen akkor gépiesen együtt lenni. Hidd el az a baba össze fog jönni, aminek kell, hogy jöjjön. Mi volt hogy egyszer voltunk a hónapban együtt és nem is peteéréskor és baba lett. Szóval nem a mennyiség határozza meg. Lehet majd jövő hónapban jókor lesztek együtt, de akkor mindketten jól fogjátok magatokat érezni. Hidd el sikerülni fog. Én inkább azt csinálnám, hogy valami programot szerveznék akkor aznap, mondjuk egy filmnézést, vagy egy jó kis borozgatást sajttállal, vagy éppen csak egy közös séta, amihez mindkettőtöknek kedve van. Utána jobb összebújni.De megértelek nekem is mindig rossza, ha nem jön össze, de mégsem lehet sajnos mindent erőltetni. Bármennyire közös a cél. Sok sikert és kitartást!!!
2013. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Köszi szépen a kedves szavakat, nagyon jól estek! :)
2013. nov. 15. 15:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát de bakker, ne célozgass rá, hogy "este jó lenne...", met az tök egyértelmű...

Egyszerűn támadd le (abnélkül, hogy közölnéd, hogy ovud van...), vagy masszírozd meg, csinálj neki egy fürdőt stb.

Nő vagyok, de nekem se sok kedvem lenne úgy szexelni, hogy "na akkor most jó lenne...".

2013. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. 21 éve vagyok férjnél. ha el fogadsz egy jó tanácsot , akkor mindenki jól jár! A párod pasiból van...na itt kezdődik!!! Ők szeretik ha az van amit szeretnének...DE!!! Te legyél okosabb, és finoman vidd bele a dologba. Pl. Ne tudja meg, hogy ovud van! Egy szót se róla! Helyette egy kis kényeztetést avass be. Ha elfekszik, bújj mellé, kezdd el puszilgatni, simogatni, esetleg csörrenjen meg a pohár, jelzd hogy innál egy korty bort, ezeknek általában a pasik nem tudnak ellenállni....magyarul, csábítsd el! nagyon nagyon sok praktika van erre :) És persze az ágyban azzal csábítsd el, amit a legjobban szeret!!!
2013. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsot neked is :)
2013. nov. 15. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!