Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam orvosnál.15 mm...

Tegnap voltam orvosnál.15 mm tüszőt látott.8. napomon voltam. Azt mondta, nagyon szép! Egy tüszővel van esély teherbe esni? Már az is csoda, hogy van peteérérem!

Figyelt kérdés

Hosszú hónapokon át nem volt pém. Szerintetek ez az egy tüsző lehet hogy meg fog érni? Esélyes lehetek egy babára? 25 naposak a ciklusaim...régóta nem volt peteérésem sajnos...és most úgy néz ki van, és lesz ovum! Nagyon nagyon szeretnénk kisbabát!

Kinek mi a véleménye? Sikerülhet? Egy tüszővel van bármennyi esélyem is?


2013. nov. 15. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet, elee egy domináns tüszö van ami meg is érik, hiába indul meg több. épp ezért születik egy gyereke az embernek mert csak egy petéje érik meg egyszerre. A 15mm nagyon jó. A mensi elsö napjától számoltad a 8 napot?
2013. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Egy tüszővel van bármennyi esélyem is?"


Ha nem sitmulálnak vkit gyógyszerrel, akkor normális esetben egy ciklusban egyetlen egy tüsző érik meg.

2013. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, mensi első napjától. És köszönöm a választ!
2013. nov. 15. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!