Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek volt többször vetélése...

Akiknek volt többször vetélése, elmondaná mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy akiknek egynél többször volt vetélése (habituális)ki derült mi volt baj? Sikerült utána gond nélkül megszülnie?

2013. nov. 17. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Immun probléma volt. A véletlennek és az influenza járványnak "köszönhető" a kislányom. Azóta már van egy fiam is. :)
2013. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nem tudjuk, a másodiknál fejlődési rendellenesség, a harmadik megszületett, a negyediknél sem derült ki (szívhang sem lett, aztán szimplán megjött és kiürült), az ötödik a pocimban van. Megy a zizegés rendesen...
2013. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sárgatest elégtelenség volt az oka azóta született 2 egészséges gyerek.
2013. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem volt először egy 8 hetes vetélés, megállt a sive, nem derült ki az oka, aztán a következő a 22. héten erre azt mondták, hogy fertőzés okozta, aztán rá egy évre volt egy 5 hetes vetélés, magától kiürült, és október végén meg csak a teszt volt pozitív, magától kiürült. Pco-m van és IR, ezt kezelik, most megcsináltatom a véralvadási vizsgálatot...
2013. nov. 17. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok: nekem is mondták, h PCO-s vagyok, de nem lett orvosilag bizonyítva. A második vetélés nekem is 22. hetes volt. A mostani terhességnél Duphastont szedek és feküdnöm kell. (Ezért megy az aktív kínlódás itt)
2013. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!