Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak én látom halványan a...

Csak én látom halványan a második csíkot? Ha van értelme, áttenné valaki negatívba?

Figyelt kérdés

Ma lenne esedékes a menstruációm, eddig nem jött meg. 5 napja hőemelkedésem van reggel. Másfél hete érzem időnként, hogy mindjárt megjön. Szeretnék babát, ezért képes vagyok odalátni azt a csíkot... :( Esetleg látja még valaki rajtam kívül? Nem reggeli első vizeletből van, nemrégen csináltam.

Köszönöm a válaszokat!


2013. nov. 18. 11:30
1 2
 11/13 Norandi ***** válasza:
100%
szerintem csak száradási csík, de azért tesztelj pár nap múlva újra. Drukkolok! :)
2013. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na mi lett belőle?
2013. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ezen a teszten valószínűleg száradási csík volt. Viszont a kérdésem kiírásakor már elkezdődött egy új élet. Ma is voltam orvosnál, 4 hetes a terhesség, tehát közvetlenül mensi előtt fogant meg. Egyébként még azóta sincs rendes pozitív tesztem, csak ilyen nagyon halvány valamiket lehet felfedezni hosszas fókuszálás után...
2013. dec. 3. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!