Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnas folyas masodik trimeszt...

Barnas folyas masodik trimeszterben? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Delutan vettem eszre,hogy valami barnas dolog folyik belolem es rogvest bementem az ugyeletre de mivel angliaban elek itt ezt nem nagyon veszik komolyan.Egy orvos megvizsgalt es azt mondta,hogy minden rendben de Uht nem csinalt csak megnezte a mehszajat.19 hetes vagyok.Valaki tapszatalt hasonlot?

#foluyas
2013. máj. 6. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

hát én rossz példa vagyok, a negatív véglet.

25 hetesen volt kis barnázgatásom reggeltől, napközben fájások megkezdődtek, éjfélkor már császároztak, teljesen kinyílt méhszájjal.

Második terhességnél 29. héten egyik este kezdődött barnázás, éjjel fájás icipicit. Reggel kórházban teljesen zárt volt a méhszájam, befektettek, délben már ki voltam nyílva, egykor császároztak.


De én tényleg a lehető legrosszabb példa vagyok, legtöbb esetben csak arról van szó, hogy nyúlnak a szalagok, és amiatt van kis barnázás. Szerintem ha nem kezdődnek rendszeres fájások, nincs mitől tartanod!! :)

2013. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 13. es a 15.heten volt barnazasom.Mindketszer doki megvizsgalt es (13.heten ultrahang is volt,es kenet vetel)minden normalis volt.Zart voltam semmi gond.Valoszinuleg a verboseg okozta mert almomban elofordult orgazmus,es en be tudtam annak,es a korhazban is bologattak ra hogy amiatt lehetett.Hala az egnek azota nem fordult elo!(almok sem...)25khm (Skocia)
2013. máj. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves első ! a babák jól vannak ?
2013. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en e helyedben elmennek a gp-hez es kernem h kuldjon el egy uh-ra. Mivel meg nem toltotted a 20. hetet a szulesztre nem tudsz menni. Megprobalhatod meg az antenatal clinicet ahova jarsz hatha a midwife is be tud utalni.
2013. máj. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25 hetes nem maradt életben, a 29 hetes tökéletesen egészséges. (Csupán négy hét mekkora különbség...)
2013. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves elso ,nagyon sajnalom a 25hetes kicsit!Szerintem ez minden anya remalma!! Azt mondtak nem szukseges UH mert egy het mulva ugyis megyek es a mehszajjal minden rendben.mivel a vercsoportom negativ kaptam anti-d t es ennyi.
2013. máj. 7. 09:28
 7/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. Ne aggódj! :) Minden rendben lesz. Második trimeszterben gyakori a barnázás. Majd azért írd meg, mi volt az ultrahangon! :)
2013. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!