Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes lettem, annak ellenére, hogy megjött 2 napra erősen és 2 napra nagyon gyengén?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Szeretném kikérni a véleményeteket.

Elmesélem, hogy mi is történt.

November 6.-án voltm együtt párommal megszkításosan.

November 10.-én 2 napos késéssel megjött. Furcsa módon előtte sem kipattogva nem voltam, a derekam sem fájt. Semmi olyan nem volt velem, mint ami mindig van menszi előtt. Amikor megjött, az első 2 napban olyan erős volt, hogy azt hittem, elvérzek. Az következő 2 napban nagyon gyenge gyenge volt.No meg nagyon halvány rózsaszínes volt. Az 5. napon már semmi sem volt. A ciklusom 28 napos és mindig 7 napig tart.

Mióta elmúlt, folyamatos reggeli rosszulléteim vannak. Úgy kb reggel fél 7-től délig. Majd este szintén 6-fél 7 körül viszajön és lefekvésig tart. Napközben olyan érzés, mintha épp menni akarna a hasam, de mikor elmegyek wc-re semmi. Fel vagyok puffadva eléggé.Nagyon hamar elálmosodok, reggel alig bírok felkelni.

Szombaton délelőtt egy 10-20 percre felment a lázam is.

Vasárnap, azaz tegnap párommal elmentünk kicsit "bulizni".

Megittam 2 sört meg 2 whiskey-t így az egész nap folyamán.

Ma reggel, amikor a wc-re mentem, arra lettem figyelmes, hogy a bugyimban barna folyás keletkezett, és most teljes dilemmában vagyok, ugyanis, tudom, hogy terhesség alatt úgymond megjöhet, de csak gyengén, nekem pedig erős volt.

A barnázás sok mindentől lehet. Felfázni nem fázhattam fel, itthon voltam, mikor meg kimentem, akkor jól felöltöztem és pisilnem sem kell sűrűn.

A bugyim ma délutánra a barnán kívül enyhén (1 csepp) piros is társul.

Mennyi a valószínűsége annak, hogy menszi előtt 4 nappal estem teherbe?


2013. nov. 18. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Esély van rá még menstruáciá alatt is, de a leírtak alapján szerintem nem baba van a dologban. Viszont ha téged megnyugtat, akkor csinálj egy tesztet.
2013. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ma reggel az volt velem, hogy felkeltem, mentem a kvt főzni, de mire fel tudtam volna tenni, addigra rámjött egy nagy rosszullét. Szaladtam a wc-re, de semmi nem történt. Szédültem is eléggé. Ez kb 10 percig tartott, azóta meg semmi bajom nincs...

Hmmm nem értem...

2013. nov. 19. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!