Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki konkrét esetet t....

Valaki konkrét esetet t. udna, hogy valaki esemény utáni tabletta ellenére lett terhes?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy furin hangzik,de a TLC-n szokott menni 1 műsor,ami arról szól,hogy nem tudják a nők,hogy terhesek,csak mikor elindul a szülés, és ott volt már többször is olyan sztori,hogy esemény utáni tabletta ellenére is teherbe estek.
2013. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Kizártnak tartom, hogy ilyen előfordulhat, mert az esemény utániban akkora lóadag hormon van, hogy attól baba nem marad meg. Persze a TV-ben sok mindent hallani, csak elfelejtik mondani, hogy 72 óra helyett 1 hét múlva vette be, amikor bevette alkoholt is ivott rá majd ki hányta az egészet, hogy 2db bogyó volt a dobozba és csak egyet vett be, vagy, hogy bár bevette a gyógyszert majd 3 nap múlva megint szexelt.
2013. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Én!! Pont peteéréskor voltunk együtt, és elhasadt a gumi. Másnap bevettem vettem eseményutánit, bevettem előírás szerint. Nem hánytam, nem volt hasmenésem. Utána a mensim napra pontosan megjött, DE csak 1 napos volt. Akkor még nem gondoltam terhességre, hanem a hormonok bezavarására a gyógyszer miatt. Aztán jöttek a tünetek, majd a teszt végül a hidegzuhany. Megbeszéltük, ha ennyire jönni akar, akkor jöhet a baba.
2013. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,en.Azonnal bevettem es nem piäztam.Nekem meg sem jött a mensesem. :-(
2013. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonimalkoholista ***** válasza:
Nekem egy volt osztálytársamnak mesélték a szülei, hogy bizony az anyukája bevette az eseményutáni tablettát időben, de ő mégis megszületett. Mondjuk én tuti nem mesélném el a gyereknek, ha így volt.
2013. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Épp most írtam ki egy ilyen kérdést ma én is, de csak most láttam, hogy te is kiírtad. Én pénteken vettem be esemény utáni tablettát. De én is félek... Téged csak érdekel vagy épp te is emiatt aggódsz éppen?
2013. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
22%

A gyereknek el KELL mesélni, ha így történt!!!

Tudatalatt úgyis érzi. Sokkal nagyobb galibát csinál az egész ügy, ha nem tudja, mi az az érzés ott legbelül, nagyon mélyen, akkor jönnek az öngyilkos hajlamok, a mindenre allergia stb.

2013. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én terhes lettem, pedig 24 órán belül bevettem. a doki azt mondta hogy az esemény utáni tabletta 95%ban hatékony, és én beleestem az 5%ba. hát köszi!!! úgy hogy IGEN, előfordulhat!
2013. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Ja, le lehet húzni a válaszomat, és lehet hazugságban felnevelni a nem várt gyereket, megjátszani, hogy mindig is akarták, megpróbálni a bűntudatot majomszeretettel kompenzálni, aztán pedig lehet csodálkozni, "jajj mitől ekcémás, jajj mitől hiperaktív, most meg miért tombol már megint, pedig mindent megadtam neki", aztán lehet megint a megbízható orvosokhoz rohangálni, hadd tömjék még gyógyszerekkel...


7-es voltam

2013. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek veled 7-es ez tényleg így van onnan tudom, hogy én 5 évesen minden este attól rettegtem hogy kimegyek a konyhába és felvágom az ereimet, és ezt utólag felnőtt fejjel gondoltam át hogy ez nem normális dolog, hogy egy 5 évesnek ilyen gondolatai legyenek.. Később anyám a fejemhez vágta évek múltán egy veszekedés alatt hirtelen haragjából, hogy miattam kellett feladnia a fiatalságát hogy az én sz...s seggemet törölgethesse.. Szóval tudatalattijában megérez mindenki mindent..
2013. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!