Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még ilyet nem hallottam. Nem...

Még ilyet nem hallottam. Nem látják a terhességem? Elolvasnátok?

Figyelt kérdés

Utolsó menzeszem okt.14.-én volt. ma vagyok a 37.napon.

Pénteken voltam orvosnál (nem a sajátomnál, ügyeleten, nőgyógyászaton) ott láttak 14mm-es méhnyálkahártyát benne pár mm-es felritkulást.

Ma este voltam a magándokimnál, azt mondta nem lát semmit, sem méhen belül, sem kívül. Csütörtökön kell mennem Béta HCG vérvételre, pénteken megint hozzá és megmondja hogy mi a helyzet. Vérből már tudni fogja meg csinál újra UH-t. Múlthéten csütörtökön volt pozi tesztem, utána halvány.

Kérdem én, ha elment volna a baba akkor megjött volna, nem? azt láttam volna ma, nem? Jó gépe van nagyon, hüvelyi UH-t nézett.

Volt már így valaki hogy nem látták de végül tényleg terhes volt??írjatok légyszi :(


2013. nov. 18. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit türelmetlen vagy.6,de inkább 8 hetesen szoktak nőgyógyászhoz menni,hogy biztosan lásson valamit.
2013. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom 5 hetes vagy a menzeszed szerint. Ilyenkor még simán előfordulhat, hogy nem látszik semmi az uh-n.
2013. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon türelmetlen vagy. Ha gondolod, a vérvételre menj el de dokihoz majd csak két hét múlva. Jobb lenne, ha vérvételre is csak akkor mennél. Ilyen kora terhesen még sokszor semmi nem látszódik, főképp ha később volt pé-d.
2013. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak kioktatni, de a 3. kérdést írod ki erről.

Fixet csak az idő tud neked mondani. Várnod kel. Hiába kapnál itt akármilyen válaszokat, még bármi lehet. Ha nem véreztél még, esélyes a terhesség.

2013. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, csak tényleg aggódom.... tudom hogy TÜRELEM!Tudom. mostmár megnyugszom, elmegyek a vérvételre csütörtökön, pénteken a dokihoz is, azt már a kórházban csinálja, nem a magánrendelőben. veszteni valóm nincs.

Köszi a válaszokat, többet nem kérdezek. igazatok van!

Minden jót nektek.

2013. nov. 18. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem se látták, már be is fektettek a kórházba méhen kívüli gyanúval. Minden tesztem pozi volt, a HCG-m egyre erősebb ! Petevezetőmbe volt, de sehol se látták, csak a műtét során találták meg :( de én elkezdtem barnázni :(
2013. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem október 13.-án jött meg ma vagyok a 38. napon... Halvány pozitívat teszteltem tegnap. Ma hívtuk a dokit és azt mondta várjunk még egy kicsit a vizsgálattal. Azért egy 5 hetes terhességnél, ha az van és nem megy el spontán azért még nem mindig látják az orvosok azt a pici kis mákszemnyi valamit. Szerintem ezért mondta nekem is 1 hét múlva. Az már a 6. hét. Én holnap még csinálok egy tesztet, hátha erősödik a csík. Örülnék ha nem tűnne el. Szerintem még ne aggódj ennyire, nem tesz jót. Látod, még engem is pihenőre ítéltek :D Tényleg ne aggódj. Csinálhatsz te is egy tesztet, ha ott van két csík, akkor nincs min aggódj, szerintem.
2013. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért remélem, hogy az a halvány csík csak a teszt minősége miatt volt halványabb. Én csinálnék még egyet azért, ha nincs semmi akkor lehet, hogy spontán vetélésed volt. Egyébként nem tudom, hogy kötelezően meg kellene-e jönni utána, ha elvetélsz. Én azt gondolom nem törvényszerű, hisz amikor azt mondják felszívódik, ha nem életképes akkor az gondolom nem jár feltétlen vérzéssel. Meg a másik, hogy változik a hcg is a szervezetedben. Szerintem a vetélés erős görcsökkel jár. Szóval én csinálnék még egy másik fajta tesztet. Gabriel, X-epil, Clear blue... vagy akármi. De amúgy sajnos nem tudsz mást tenni, csak várni :( Szorítok azért. Előző voltam.
2013. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!