Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utal az átlátszó, szagtal...

Mire utal az átlátszó, szagtalan kocsonyás/ zselés diónyi hüvelyi váladék?

Figyelt kérdés
31-32 naposak az utóbbi időben a ciklusaim, 14. és 17. napon voltunk együtt a párommal. Ezt követően 4 nappal, tehát a ciklus 21. napján tapasztaltam a folyást egyszer. Enyhe hasi görcseim vannak. Szerintetek lehet pocaklakó, vagy csak nagyon szeretném?

2013. nov. 21. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább a peteérés jele
2013. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Időben sem jön össze, illetve a peteéréskor (vagy amit annak gondolok) volt áttetsző nyúlós állagú. Ez a mostani nem nyúlós volt, hanem inkább trutyi... Bocs, hogy ilyen részletességgel leírom. Ettől függetlenül persze lehet, hogy valóban igazad van, ám ilyenem eddig sosem volt, olyan nyúlósom pedig minden hónapban, kb. akkor amikor kell, hogy legyen.
2013. nov. 21. 13:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet nekem is volt ...kb 1 héttel a peteérés után...már 3 napja pozitívat tesztelek ma lett volna a nem várt de nem jött meg:)
2013. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De jó neked. Örülnék, ha nekem is ez lenne. Számolgatok, de úgy vélem, hogy ez semmiképp nem a peteérés nálam. Viszont még olyan messze van a nem várt (addig, míg nem késik pár napot nem akarok tesztelni.) Te hanyadik napon csináltál tesztet?
2013. nov. 21. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:
[link] 25. naptól teszteltem, először csak poenból mert nem is gondoltam terhes lehetek...aztán egyre valószínűbbnek tűnt.Remélem minden rendben lesz és nem is fog megjönni.
2013. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel nagyon enyhén elszíneződött a papír. Ez nagyon korai még, hogy a nem várt legyen. Viszont hogy benne legyek abban a parányi százalékban, akinek a beágyazódás enyhe vérzéssel jár, azt meg kétlem. Nem akarok tesztelni, mert valószínű, hogy negatív lenne. De nagyon elcserélném veled azokat a szép piros vonalkákat.
2013. nov. 22. 07:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyél pozitív:) Ha nem most majd a következőbe sikerül.:) A lányom 14 hónapos és 1,5 évet vártunk rá.Ezt a babót bár nem terveztük már nagyon örülünk neki egyszeri pár cseppből lett:)
2013. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem pozitív leszek, ha nem, akkor is az leszek:) Gratulálok a lányodhoz és sok sikert kívánok a kis jövevényhez is! Én viszont egyre erősebben görcsölgetek, szóval valószínűleg hamarosan megjön. Annyira nem lep meg, elég rendszertelen a ciklusom sajnos.
2013. nov. 22. 08:33
 9/9 anonim válasza:
Nálam menstruáció előtt jelentkezik az a zselés dolog,lassan egy éve minden hónapban előjön.
2015. márc. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!