Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív vagy negatív...

Ez pozitív vagy negatív teszt? Kép és görbe csatolva.

Figyelt kérdés

[link]

Görbe:

[link]

Tudom, ezt a képet egy másik kérdésbe láttátok. És bocsi Másik Kérdező, de az Enyém is tök ugyanilyen volt tegnapelőtt, csak Én most nem tudom belinkelni, ezért "elloptam" a Tiédet.

A ma reggeli CORAX tesztem totál szellemcsíkos lett. Minél több véleményt várok. Köszi!


2009. nov. 20. 12:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerem ezt a tesztet,de ez nem szellemcsík!Ezen elég erősen lehet látni,hogy a teszt pozitív!Gratulálok!Sok egészséget nektek és a családodnak! Szió
2009. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Ez clearblue? Nekem is így nézett ki, totál beindultunk, de pár nap múlva megjött... szerintem negatív..

Ha nem jön meg a mensid, ismételd meg 3 nap múlva!

2009. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
41%

Szia!

Nem ismerem a tesztet, de egész pozitívnak tűnik. Biztos, ami biztos, csinálj még egyet! Az eredménytől függetlenül pedig keresd fel a nőgyógyászod. Lehet, hogy úton van a babátok...

(Ne haragudj, hogy nem gratulálok, de nem szeretnék inni előre a medve bőrére! Majd írj, hogy mi a helyzet!)

2009. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Köszi, de azért még ne szaladjunk ennyire előre.


Kedves Utolsó!

Én is jártam már így augusztusba, és Nekem is megjött utána, de ma lett egy szellemcsíkos CORAX-om. Most várok hétfőig, mert a hőm alapján a mensinek még se híre se hamva.


Köszi a válaszokat.

2009. nov. 20. 12:20
 5/38 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok a "meglopott":D Semmi baj!

Neked nagyon szép a görbéd.Mikorra is nem várod?

2009. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez negatív. Tapasztalatból írom,a második ablakban + lenne,akkor pozitív.A papítjukon elég egyértelműen rajta van,mikor pozi.
2009. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utólsó mensid? Egyéb tünetek?
2009. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Kedves "Meglopott"!

Még egyszer bocsi. Szóval szerdára nem vártam, és az aznap reggeli tesztem néz így ki. A mai meg fehér szellemcsíkos. Tünetem semmi, csak az állandó éhség. Neked?

Hát most aztán kaptunk jó meg rossz híreket is. Szerinted melyiknek higyjünk? Te is olyan bizonytalan vagy, mint Én?

2009. nov. 20. 12:50
 9/38 anonim ***** válasza:
Én nem a meglopott vagyok. Neked mikor volt az utólsó mensid, nekem okt. 18 és mindig pontosan szokott jönni, és most nem jött, a tesztem ma reggel negatív lett. Nekem gyakran kell pisilnem járni és úgy érzem leszakad a petefészkem. Állítólag ez van, ha valaki teherbe esik, mert a méh mérete megváltozik (nő), nyomja a húgyhólyagot. A melleim nem fájnak egyáltalán, pedig mensi idején majd leszakadnak. A tesztem negatív, lehetek terhes?
2009. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Az még jóval odébb van amkior elkezd nőni a méh.Lehet,hogy gyakrabban jársz mosdóba,de az még nem lehet a méh mérete miatt.Gondolj bele,ha terhes is vagy,akkor is még olyan pici,hogy a doki is csak később láthatja ulrahangon.

19+4 km.

2009. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!