Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék pozitív energiát...

Szeretnék pozitív energiát magamba szívni, egy-két sikertörténettel, kinek sikerült a baba closti és tüszőrepesztő injekció kúrával?

Figyelt kérdés
nagyon hálás lennék a pozitív élményekre! Köszönöm!
2013. nov. 27. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia. Nekunk ugy sikerult a kislanyunk, hogy mutottek laparoscopiaval, endometriozisom volt. Aztan fel evig kaptam Lucrin injekciot, hogy ne legyen verzesem .... , aztan fel evig clostylbegytet. 20 evesen klimaxoltam, 21 evesen a closty utolso honapjaban osszejott a baba, karacsonykor derult ki. Problemamentes (na jo egy kis dieta, labdagadas megvolt) gyonyoru es konnyu terhessegem volt, csaszarral a vegen, mert nem illeszkedett a feje es rovid volt a koldokzsinor es az is a nyakan. Mar megvaltas volt az erzestelenito szuri, jol sikerult minden, gyorsan fel is epultem.

Most itt szuszog mellettem egy nagyon ertelmes, okos, szofogado 4,5 eve kislany!!! (Ne higyj elfogultnak! ;) )

Azt mondtak nekem, az endometriozisra a terhesseg a "gyogyir". Ebben lehet valami, mert spontan lettem terhes marciusban, es most vagyok 36 hetes terhes, varjuk a kistesot, aki szinten kislany lesz!

Lehet nem ugyanaz "kúra", mint neked,de ez is egy rovidke sikertortenet!

Erdekes, hogy akkor azt mondtam, hogy en ezt meg az ellensegemnek sem kivanom, soha de soha nem csinalom megegyszer vegig....aztan meglattam a gyermekemet.... Hat mondanom sem kell, akarhanyszor vegigcsinalnek mindent, ujra es ujra..........

2013. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ezt leírtad.Jó érzés ilyet olvasni.Nekem csak simán nincs vagy csak ritkán van peteérésem,arra kapok ilyen kezelést.Izgalommal várom.4 év után is...de ezek a kis pozitív történetek kellenek hogy az ember pozitívan álljon a kihívások elé :)
2013. nov. 27. 21:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 5 évvel ezelőtt volt 2 inszeminációm, mindkettő closty + tüszőrepesztő szurit kaptam, a 2.ik-ban sikerült is a babám, kislány lett :) most tesót szeretnénk, egyenlőre 1. inszemen (szintén closti + tüszőrepesztő ) de nem sikerült, majd januárban megyünk a 2.ikra!
2013. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy mi volt a probléma?Nálad vagy a párodnál volt gond? Köszönöm :)
2013. nov. 27. 22:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első gyerekemnél Clostit+Fostimon injekciót kaptam (Peterési zavarom van.), 3 ciklusban, de csak a negyedik, gyógyszermentes hónapban sikerült. Szerintem azért a gyógyszerek segítettek.


A másodiknál Clostit és Menopurt, plusz tüszőrepit, az első hónapban összejött.


Drukkolok neked!


37 hkm

2013. nov. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2.ik vagyok, a páromnál van gond, donor inszemináció volt és most is az lesz!
2013. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem kettes :) Nálunk pont fordítva,velem van a gond,ezért remélhetőleg ez majd segít.Aranyos mindenki és köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 28. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is "csak" peteérési zavar volt a gond. 3*3 Closty kúrát csináltam végig, sikertelenül. A végén már napi 2*2-t szedtem és minden bajom volt tőle. Kicsit feladtam magamban az egészet, bejelentkeztünk lombikra. Majd ezt követő gyógyszermentes hónapban terhes lettem. :-)

A tesónál szintén peteérési probléma volt, nála az első Clostys hónap (napi 2*fél tabletta) már sikerrel járt.

Tüszőrepesztőt nem kaptam, mert azzal nem volt gond egyszer sem.


Drukkolok hogy sikerrel járj te is!


4,5 és 2 éves kisfiúk anyukája

2013. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. dec. 16. 18:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs peteérésem, ezért kaptam a gyógyszert. 3ból 3szor elsőre terhes lettem (Sajnos kétszer elvetéltem pajzsmirigyprobléma miatt de elkezdték kezelni és a lányom már megmaradt) Most egy éves, szeretnénk tesót. Félidőben vagyok, megint semmi peteérés, következő ciklusra felírták ezt a gyógyszert. Remélem most is sikerülni fog. Tüszőrepesztőt egyszer sem kaptam mellé.
2013. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!