Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepesztő injekció után...

Tüszőrepesztő injekció után mikor érdemes először tesztelni, amikor már nem mutat "hamis" pozit a teszt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor már a teszt ki tudja mutatni a terhességet, akkor már nem mutat hamis pozitívat, tehát kb. akkor érdemes, amikor kimarad a vérzésed.
2013. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én a 15. napon teszteltem pozit, elég erős volt. a szuri után mondta a dokim, hogy semmi esetre ne teszteljek 14 napnál hamarabb .
2013. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Elég hülyén fogalmaztam az első válaszom. Szóval én a ciklusom 13. napján kaptam Ovitrelle tüszőrepesztőt és a 15. napomon volt inszemináció. A 27. napon teszteltem, tehát az injekció után 14 nappal és totál negatív lett, pedig terhes voltam. Tehát 14 nappal az injekció után már tuti nem lesz álpozitív, viszont valószínűleg az esetleges terehsséget sem mutatja ki.
2013. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket!:)

Akkor türelmetlenül várom a jövő hét keddet.

És gratulálok a babához!

2013. jan. 22. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:
ÉN direkt kipróbáltam és repesztő szuri után minden nap teszteltem és bizony a 10. nap lett csak negatív
2013. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én nem mertem próbálgatni, mert akarva akaratlanul felröppenne előttem, hogy az vagyok még, ha tudom is, hogy mitől van:)

Kedves utolsó, neked sikerült így a baba?

2013. jan. 22. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Sehogy :( A 7.inszem sem jött össze, pedig 6 csodás tüszőm repedt meg :(


Feladtam, belehaltam lelkileg :'( 8 évig küzdöttünk :'(

2013. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, tudom ez nem vigasz. Viszont az egyik ismerősömék szintén nagyon sok évig próbálkoztak és kihasználták az összes lombikot és semmi, ahogy feladták rá kettő évre megszületett az első gyermekük (ez volt 9 év után). Kívánom, hogy nektek legyen szerencsétek! Mi még csak 1,5 éve próbálkozunk, de már ez az idő is nagyon sok lelkileg, mert minden hónap egy újabb csalódás, amikor meg összejött akkor 5 hétig tartott mindig az öröm ez kettőször fordult elő.
2013. jan. 23. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!