Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hülyeséget csináltam és...

Lehet hülyeséget csináltam és terhes leszek?

Figyelt kérdés

A barátomnál aludtam én csak petting volt,de egyszer rámfeküdt és a péniszével simogatta a puncim. De nem rakta be és az előtt éreztem vmi nedvességet nála a kezemmel, de az az előváladék lehetett sztem.

Légyszi írjátok meg ,h lehetek e terhes ha előváladák volt és ha rendes ondó volt.


2009. nov. 21. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
ha nem rakta be,nem
2009. nov. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Hát elég kicsi a valószínűsége, hogy terhes lennél. De már megbocsáss, ha azt sem tudod mitől és hogyan eshetsz teherbe, akkor a sex még rohadtul nem neked való. Akkor kezd el csinálni, ha felelősségteljesen tudsz gondolkozni és szembenézni a következményekkel.
2009. nov. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Kedves kérdező: Nem,nulla az esélye, hogy terhes lettél - emiatt most nem kell félned. Legközelebb picit óvatosabban!


Kedves második válaszoló: Nem azért van ez az oldal, hogy egymást kioktassuk, hanem azért, hogy segítsünk egymásnak. Szerintem ezt a kérdést egy tinédzser írta ki. Biztosan tudja, hogy a behatolással készül a baba, nem a gólya hozza, de akkor is vannak az emberben kétségek, ha ezt pontosan tudja. Biztosan te is azért jöttél erre az oldalra, mert kérdéseid voltak a témával (vagy mással) kapcsolatban. Hogy éreznéd magad, ha valaki azt írná, hogy hogy kérdezhetsz ilyen hülyeséget, akkor csinálj gyereket, ha mindent tudsz? .. szerintem kicsit több türelem kellene! Nem akartalak megbántani, de úgy éreztem ezt el kell mondanom.

2009. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

kedves 2. tudom h mi hogyan zajlik, de azért inkább megkérdezem ha nem haragszol, valószínű h fiú vagy és ezért nem tudod h milyen nyugtalanító egy ilyen dolog!ha annyira kicsi lennék ehhez akkor már rég megdugadtam volna magam!

utolsó válaszólónak köszönöm szépen, h kiállt mellettem, jól esett, hogy vannak még értékes emberek, akik nem csak leoltani tudják a másikat

és elsőnek is ksözönöm, am nem rakta be

2009. nov. 21. 15:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. 2. vagyok.

Nem fiú vagyok, hanem nő, ráadásul anya. Nem megbántani akartalak, csak a kérdésből ítélve azt hittem, hogy kb egy 13-14 éves lányzó vagy, aki nincs tisztában a dolgokkal és a következményekkel. Mert lássuk be, sok ilyen korú lány van, aki azt hiszi attól lesz nagylány, ha valakivel lefekszik, csak éppen fogalma sincs a védekezésről. Mégegyszer enézést, ha megbántottalak volna.

2009. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értelek, oké semmi gond, csak itt segítséget vártam és nem egy kioktatást. Amúgy 17 éves vagyok lassan 18 és még szűz, szóval nem sietek ezzel.
2009. nov. 21. 23:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem leszel terhes! Nagyon ritka, hogy még vannak ilyen lányok, akik ha ott alszanak a barátjuknál, képesek megállni, hogy nem szexelnek. Gratulálok!

Remélem az én lányom is ilyen büszke lesz, de azt is remélem, hogy a hasonló kérdéseit nekem teszi majd fel.

2009. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi a lehetősége, hogy ettől terhes maradj, de azért jobb ha tudod, hogy ha kicsi is, van rá esély, mert még az előváladékban is lehet ondó, ami feljuthat a méhbe. Jobb tényleeg vigyázni, mert vannak véletlenek. A családban a hugom egy ilyen véletlen következménye, nála is védekeztek, csak épp előjáték közben értek úgy egymáshoz úgy, mégis baba lett a vége.

Ettől függetlenül nem kell aggódni, ez nagyon ritka dolog, és még a legjobb védekezés mellett is terhes maradhat az ember lánya, pl a gyógyszer sem 100%-os, volt már rá példa, hogy terhes lett valaki mellette. A gumi is kilyukadhat, bár elvileg azt a fiúnak észre kell vennie.

Megnyugtatásul leírom, hogy a két gyerek között, amikor a kicsi még szopizott, nem akartam hormontartalmú gyógyszert szedni, hogy ne kerüljön át a gyerek szervezetébe a tejjel, a gumit meg nem viseltük el, így a megszakított közösülést használtuk, majdnem másfél évig. Utána is azért lettem megint terhes, mert mi akartuk a gyereket, és abbahagytuk ezt a fajta védekezést, és mindent beleadtunk, hogy baba legyen, ahogy mindjárt az első hónapban sikerült is. Azaz ha másfél évig a megszakított közösüléssel sem lettem terhes, akkor tényelg nagyon kicsi az esély rá, hogy rövid érintkezéssel, behatolás nélkül teherbe esnél.

És csak így tovább, óvatosan, és ha valamiben nem vagy biztos, inkább kérdezz, még akkor is, ha van olyan aki félreérti, mert a kérdezésből szerintem még nem lett baj, esetleg haszna nem lesz, ha nincs aki válaszoljon.

2009. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: köszönöm:) én is jobban örülnék ha anyukámmal beszélném meg de ilyen témákról nem szoktunk sajnos beszélgetni:S

utolsó válaszoló neked is nagyon köszönöm h válaszoltál ilyen részletesen, így már sikerült megnyugodnom és remélem igazatok van :)

2009. nov. 23. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!