Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm szexelt kb. 5...

A barátnőm szexelt kb. 5 napja, nem védekeztek semmivel, s lehet hogy a fiú beleélvezett. 1 hete már nem jön meg a mensie. Hány százalék esély van arra, hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
2007. okt. 6. 06:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igazábol van rá esély,mert az egész sex dolog a fogantatásra van,csak egy kicsit felelőségteljesebben kellett volna csinálni,mert az abortusszal tönkre teszi a méhét és a lelkét.de várjon még egy hetet,és menjen el hüvelyi ultrahangra.az biztos kimutatja,a teszt még nem biztos.
2007. okt. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet, hogy beleélvezett? A srác ezt, hogyhogy nem tudta pontosan megmondani? Csináljon egy terhességi tesztet, és utána cselekedjen ésszerűen. Bizonyos ideig, még el lehet vetetni, ha úgy gondolja...
2007. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet nem tudom megérteni.Más nő évekig szenved, hogy

babája legyen, egyesek meg eldobják maguktól azt, ami az

egyik legszebb dolog a világon.Én megértem azt is, ha olyan a helyzet, hogy nem lehet megtartani, de akkor légyszi védekezzetek!!!Mi már elég régóta próbálkozunk és semmi, és fáj ezt olvasni.Amúgy csináljon tesztet és ennyi.

2007. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elég nagy esélye van rá, hogy terhes. Csináljon terhességi tesztet. Ne elégedjen meg egy negatív eredménnyel, többet csináljon. Én sem tervezetten letten terhes anno, de én szerettem volna kisbabát, így megtartottuk. Ha ő nem szeretné megtartani, akkor minél előbb lépjen.

2007. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na most ha 5 napja szexlt és 1 hete késik, akkor valahogy nem értem az egészet. Ezek szerint már akkor is késett mielőtt szexelt volna??? Mert akkor lehet, hogy mástól késik. A teszt nagyon jó ötlet, vegyetek a gyógyszertárban.


Legközelebb előre beszélje meg a fiúval, hog védekezzen! Ha már nem vettetek óvszert, akkor hogy hogy nem tudja, hol végzett a fiú??? Ha bizonytalan vagyok a helyben, rögtön rákérdezek!! Mert ugye az azért a fiúnak is fontos lenne!!! úgy érzem, incs nagy szerelem és bizalom a barátnőd és a partnere között, ha ezt sem tudták az ágyban megbeszélni.

2007. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura, hogy a barátnőd nem tudja, hogy a pasi el ment-e. Ugyanis annak nyoma van.
2007. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!