Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom, erős fehér...

Mára nem várom, erős fehér folyásom van. Ez azt jelenti hogy megfog jönni?

Figyelt kérdés
A hőm egész nap 36.4, de most felment 37 felé. Fehér folyásom van és szúr alul a hasam. Ez az jelenti hogy megfog jönni? :((
2013. nov. 29. 17:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

A folyásból nem lehet következtetni semmire.

Ha nincs görbéd, akkor a hőből sem.

HOlnap reggel tesztelj.

2013. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2013. nov. 29. 17:45
 3/38 anonim ***** válasza:

Ebből simán lehet arra is következtetni, hogy van egy hüvelyi fertőzésed. Ami gyakran jelenik meg közvetlenül a menstruáció előtt. Először csak nagyobb mennyiségű folyásban nyilvánul meg, aztán meg jönnek a kellemetlen tünetek.

De természetesen terhes is lehetsz, pláne, ha próbálkoztok is a babával.

Holnap reggel csinálhatsz is akár egy tesztet.

De ez, hogy menzesz előtt közvetlenül erős fehér folyásod van, ez sem babára, sem menzeszre konkrétan nem utal.

2013. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Meg fertőzésre sem.

első

2013. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
45%

"Meg fertőzésre sem.

első"

Nem azt mondtam, hogy konkrétan fertőzése van a kérdezőnek, de ugyanannyira lehet fertőzése is, mint ahogyan lehet terhes is vagy éppen megjöhet neki a vérzése.

Egyébként azért a fertőzésre nagyon is lehet következtetni a hüvelyi folyásból, csak nem egyértelműen. És ezt nem is mondtam.

Ugyanis egy hüvelyi fertőzés első jele lehet, ha hirtelen megváltozik a hüvelyi folyása valakinek, ami eltér a normálistól. És a kérdezőnél éppen ez történt.

De mindegy.

Szerintem semmi olyat nem írtam, amibe bele kéne kötni!

2013. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Nem írta azt, hogy soha nincs fehér folyása. Ovulációtól vérzésig BÁRMILYEN folyás normális.

Igazából nem belekötni szándékoztam, csak utalni arra, hogy kár a frászt hozni valakire ennyi "tünet alapján", mert ez olyasmi, mint ha valaki köhögne egyet, és azt mondod neki, hogy "figyelj, lehet hogy tüdőgyulladásod lesz".


(Egyébként azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy amikor valaki babát szeretne, akkor elkezdi figyelni a testét bőszen, és olyan dolgokat "vesz észre", amik addig is megvoltak, csak sosem foglalkozott vele...)

2013. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
48%

Azt írta, hogy erős fehér folyása van, ami gondolom alapvetően nem szokott erős lenni, mivel akkor nem figyelt volna fel rá.

De bocsánat, hogy tapasztalat alapján mertem bármit is írni, sajnos én jártam már így, hogy menzeszt megelőző napon erős fehér folyásom lett, ami után megjelent minden más kellemetlen tünet, viszketés, égő érzés és volt egy "szép" hüvelyi fertőzésem.

És azért írtam le ezt, mert éppen akár ez is előfordulhat, nem csak egy terhesség vagy maga a ténye, hogy megjön a vérzése.

De hát nyilván itt már tapasztalatokat sem lehet megosztani, mert egyből ijesztgetni akarja valaki a másikat.

2013. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Sajnálom, tényleg nem bántás, de nekem meg erős fehér folyásom van, és nincs fertőzésem.
2013. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Te tényleg nem tudsz értelmezni???

Nem azt mondtam, hogy fertőzése van egyértelműen a kérdezőnek!!!

Csak egy hirtelen megnövekedett hüvelyi folyás akár arra is utalhat. Meg egyéb más dolgokra is.

De nyilván te csak úgyis azt fogsz fel, amit akarsz vagy éppen amennyire képes vagy...

2013. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt egy oldalról másoltam be, amin a hüvelyi fertőzésekről írnak:


"A hormonháztartás változása egyes nők esetében valóban elősegíti a gombás fertőzések kialakulását. A probléma gyakrabban jelentkezik terhesség alatt, fogamzásgátló tabletták szedése mellett, vagy a menstruációt közvetlenül megelőző napokon. Ha néhány hormon szintje a szokásosnál nagyobb, a hüvely enyhén savas közege erősen savassá válik, s ez kiváló táptalaj a sarjadzó gombának."

2013. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!