Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom, erős fehér...

Mára nem várom, erős fehér folyásom van. Ez azt jelenti hogy megfog jönni?

Figyelt kérdés
A hőm egész nap 36.4, de most felment 37 felé. Fehér folyásom van és szúr alul a hasam. Ez az jelenti hogy megfog jönni? :((
2013. nov. 29. 17:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Az jó ha megjelent a 2. csík is, mégha csak halványan is. 1-2 nap múlva tesztelj újra, addigra már erősödnie kell.

Majd megírom h nálam mi lett

19-es :)

2013. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Gondolok rád! :)

Csak az a baj most elkezdett szúrni alul a hasam..remélem nem jön meg :-(

2013. dec. 1. 11:22
 23/38 anonim ***** válasza:

köszi

remélem nem jön meg neked sem, és csak terhességi tünet a has szúrkálás:)

Amúgy délelőtt nekem is görcsölt egy kicsit a hasam, pedig van még pár napom és megijedtem h megjön, de szerencsére eddig semmi:)

2013. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Szia, én a hőmet nem mértem, de mikor terhes lettem akkor sűrű krémes fehér folyásom volt, és szúrt az alhasam, meg görcsölt is. Mensi előtt mindig átlátszó folyásom van. Ha már van egy halvány pozitív teszted, az jó jel. Drukkolok, hogy erősödjön és baba legyen. :-D

25 hkm

2013. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Én is nagyon reménykedem hogy baba van. Köszönöm még egyszer! :)
2013. dec. 1. 18:23
 26/38 A kérdező kommentje:
Ma hajnalban megjött :(((((
2013. dec. 2. 10:03
 27/38 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2013. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(

Nekem is meg fog jönni, mert ma reggelre leesett a hőm:((

2013. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Lehet hogy írtad már, de mióta próbálkoztok?

Csak azért kérdezem, mert ha volt egy halvány + teszted, akkor ez biokémiai terhesség lehetett.

Ha ez többször ismétlődik, akkor ki kellene vizsgálni.

első

2013. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, nagyon kedvesek vagytok!

Azért nagyon drukkolok neked hogy mégse jöjjön meg! Szurkolok. Írj majd mindenképp!


Kedves utolsó! Mit jelent hogy biokémiai terhesség? Nagyon halvány volt a második csík és nagyon hamar el is tűnt. A hőm az 36.6. Baromi rossz érzés hogy így alakult, próbálom mindig vissza fojtani a könnyeim, de olyan nehéz.


Mindenkinek szívből drukkolok aki még vár! És mindenkinek köszönöm a kedves hozzászólásokat!

2013. dec. 2. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!