Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom, erős fehér...

Mára nem várom, erős fehér folyásom van. Ez azt jelenti hogy megfog jönni?

Figyelt kérdés
A hőm egész nap 36.4, de most felment 37 felé. Fehér folyásom van és szúr alul a hasam. Ez az jelenti hogy megfog jönni? :((
2013. nov. 29. 17:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Biokémiai terhesség azt jelenti, hogy megfogan a baba, megtapad, de nem tud beágyazódni, majd vérzéssel távozik. Ez a ciklusban tulajdonképpen már napos csúszást jelent, a legtöbb nőnek fel sem tűnik, ha nem tesztel, nem is tudja, hogy "ilyenje volt".

És egyszer-egyszer előfordulhat akkor is, ha amúgy minden rendben, de ha ismétlődik gyakrabban, akkor érdemes a hormonszintekkel foglalkozni és megnézni az okát.

Ezért kérdeztem, hogy mióta próbálkoztok.

2013. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt, hogy azért, mert elkezdődött valami, termelődik már valamennyi HCG is a szervezetben, ami aztán lecsökken persze.
2013. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Először volt ilyen ez az első próbálkozós hónapunk. Tudom hogy mások nagyon sok ideig próbálkoznak, és nem lenne szabad "hisztiznem" de fáj mert szerettük volna nagyon. Egyik ismerősöm szerint ha vége a menszeszemnek akkor csináljak egy tesztet még kíváncsiságból, mert ő is járt így. Meg azt mondta hogy mivel anyukám is fél évig menstruált velem így lehet én is. Ez mennyire hülyeség?

Köszönöm a segítséget!

2013. dec. 2. 13:47
 34/38 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom ha a vérzés állagban, mennyiségben olyan, mint máskor akkor elvileg nem sok esély van. Ha kicsit más, kevesebb pl., vagy rövidebb ideig tart akkor annál több. De egy tesztet mindenképpen megér, pláne, hogy anyukádnál is így volt. Próba cseresznye! Majd írd meg légyszi, hogy mi lett az eredmény. Szorítok neked!
2013. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm neked a sok segítséget!

Szerinted az miért van hogy a hőm az egyáltalán nem esett le? Egész nap reggeltől estig 36.6-tól 37.2-ig emelkedik. A derekam még mindig fáj a cicim meg nyomásra szörnyű. Nem szeretném újra bele lovalni magam, csak ezek a "tünetek" még mindig vannak és nem értem miért lehet. :S

2013. dec. 2. 14:02
 36/38 anonim ***** válasza:

Van, akinél a hő csak a vérzés első-második napján esik le.


Ha rendes intenzitással megindult a vérzésed, akkor nemigen lehetsz babás.


A terhesség alatti vérzés mennyisége és állaga is sokkal kevesebb egy normál vérzésnél. Csak sok nő van, aki éveken át használ olyan fogamzásgátlókat, amik miatt eleve épp hogy van egy kicsi vérzés, és nekik nem tűnik fel a különbség.

Menstruációnál leválik a méhnyálkahártya, a magzat abban tapad meg, az táplálja az elején, ezért nincs is vérzés terhesen, az esetek 98%-ban.


(Mert azt szokták itt is hangoztatni, hogy x-y vérzett, de a sok-sok nő, aki nem, az nem írja le, hogy "képzeljétek nem véreztem terhesen", mert hát ez a normális.)

2013. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Viszont ha még csak most vágtatok bele, akkor (anélkül hogy nagyon beleszólni akarnék), nem hiszem hogy jó ötlet mindjárt hőmérőzni és hasonlók.

Éljetek szabadon, és ha egy év után nem jön a baba, akkor lehet dokihoz menni.

(Valamiért azt gondoltam, hogy már rég óta próbálkozhattok...)

2013. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
A hőmérőzésnek a lényege h a reggeli hőt kell nézni, ébredés után egyszerre és ugyanabban az időben. Utána már felesleges mérned, mert mozgásra persze h magasabbat mérsz napközben.
2013. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!