Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom, erős fehér...

Mára nem várom, erős fehér folyásom van. Ez azt jelenti hogy megfog jönni?

Figyelt kérdés
A hőm egész nap 36.4, de most felment 37 felé. Fehér folyásom van és szúr alul a hasam. Ez az jelenti hogy megfog jönni? :((
2013. nov. 29. 17:40
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Szokott lenni folyásom, csak most más. Ez átlátszó folyás ami ha a bugyimon megszárad sárgás lesz. Se íze se bűze, semmi. Sajnos volt már fertőzésem és az más volt. Megtudom különböztetni :) Az sajnos viszketett is. Most semmi ilyesmi nincsen. Nagyon szeretnék kisbabát. A hőm pedig egyre csak növekszik. Nem értem :(

Azért mindkettőtöknek köszönöm az információkat és a válaszokat!

2013. nov. 29. 18:36
 12/38 Remény78 válasza:
Nálam mensi előtt vizes foilyás volt, amikor erhes lettem sűrű fehér, a hőm pedig 36-8 körüli reggel fél6kor...mert akkor keltem...és TERHES voltam...SOK SIKERT!
2013. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Kérdező teszteltél?

Szorítok, hogy pozi legyen!!! :)

2013. nov. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Írd meg h mi lett az eredmény:)
2013. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ma mértem reggel felkelés előtt a hőmérsékletem 36.8 napközben felmegy 37 fölé is, ma viszont délutáni pisiből negatív lett :(
2013. nov. 30. 15:02
 16/38 anonim ***** válasza:

Reggel kellett volna tesztelni, olyankor a legmagasabb a HCG koncentráció.

Ilyen közel az esedékes naphoz ez még számíthat.

2013. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Reggel az első vizeletből kellene tesztelni.
2013. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Szerintetek holnap teszteljek reggeli vizeletből vagy várjak még?
2013. nov. 30. 17:59
 19/38 anonim ***** válasza:

Ha nem jön meg, én tesztelnék, de ha negatív lesz, az sem biztos h azt jelenti h nem vagy terhes.

Én is a napokban nem várom. A nemvárt utáni nap, biztos csinálok egy tesztet, mert kíváncsi vagyok:)

2013. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nagyon drukkolok neked! Kérlek írj mi lett!


Csajok! Ma reggel teszteltem és mintha megjelent volna egy nagyon halvány második csík. Mivel én eddig mindig negatívat teszteltem így most meglepő volt és feltűnt. Azonban pár másodperc múlva eltűnt :( A mensim pedig még sehol.

2013. dec. 1. 10:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!