Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj? Kimaradt a...

Mi lehet a baj? Kimaradt a menstruációm, extra erős pozitívokat teszteltem, tegnap délután hánytam a kedvenc kajámtól. Ma reggel meg nem fáj már úgy a mellem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok,már 5 hetes lehet a terhesség. Nagyon vágytunk már rá!
2013. dec. 3. 05:53
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Nagyon jó érzés ilyen pozitív válaszokat olvasgatni,nagyon aranyosak vagytok! Ígérem megpróbálok nem sokat izgulni! Bízom benne hogy 8 hónap múlva sztorizunk!
2013. dec. 5. 16:58
 22/59 anonim ***** válasza:
10,17,20-as vagyok. Bekeményedett ma oldalt a hasam és nagyon elkezdett fájni. Voltam nőgyógyásznál. Valószínűleg petefészek gyulladásom van és méhszáj sebem is. Megállapította, hogy terhes vagyok, de petezsákot még nem látott. Nem tudom, hogy azért mert korai, vagy azért, mert méhen kívüli. Minden esetre, azt mondta, ha elkezd nagyon fájni, akkor azonnal menjek orvoshoz. Ha nem, akkor egy hét múlva vissza kell menni. Nem tudom, hogy fogok így veled sztorizni, de megpróbálok pozitív maradni.
2013. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
Biztosan csak korai volt a vizsgálat azért nem látta! Pihenj sokat,szorítok Neked,hogy minden ok legyen és 8 hónap múlva megkönnyebbülve beszélgessünk!
2013. dec. 5. 18:37
 24/59 anonim ***** válasza:
22 es nem lesz semmi baj!
2013. dec. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
2013. dec. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
Remélem ez is a terhesség miatt van,ma iszonyatosan szédültem/szédülök egész nap,úgy keltem már mindenben kapaszkodnom kell. A vérnyomásom és cukrom jó. Egyből néztem mindkettőt. Szédült valaki? Meddig tartott?
2013. dec. 7. 18:08
 27/59 anonim ***** válasza:
22 -es vagyok, én is szoktam szédelegni.
2013. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
Mára már kicsit jobb,sőt az éjszakát is átaludtam. És Te hogy vagy kedves utolsó válaszoló? Azóta nem keményedett be a hasad?
2013. dec. 8. 05:30
 29/59 anonim ***** válasza:

Nem volt azóta olyan kemény, néha fájdogál, de remélem, hogy nincs baj, tegnap már ablakot is pucoltam, persze csak lassan, óvatosan. Van egy kis folyásom, ami aggaszt, de feltételezem, hogy ez az a gyulladás lehet, amit a doki mondott. Csütörtökön megyek vissza az orvoshoz, addigra megjön az eredményem és gondolom ad valami csodaszert, amitől elmúlik.

Te is nagyon sokszor jársz pisilni? Én van, hogy éjjel 2-szer hányni, 3-szor pisilni ébredek fel (áldott állapot:))

2013. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:
Biztosan minden rendben lesz és ad a doki valami jó dolgot rá! :) Többször megyek pisilni én is. Hányni konkrétan 2-szer volt,de megállás nélkül kerülget,semmi számomra finomat amit eddig szerettem nem tudom meg enni. Már most más az ízlésünk! Igen áldott állapot! :)
2013. dec. 8. 15:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!