Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj? Kimaradt a...

Mi lehet a baj? Kimaradt a menstruációm, extra erős pozitívokat teszteltem, tegnap délután hánytam a kedvenc kajámtól. Ma reggel meg nem fáj már úgy a mellem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok,már 5 hetes lehet a terhesség. Nagyon vágytunk már rá!
2013. dec. 3. 05:53
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
Biztosan lesz szívhang majd a következő vizsgálaton. Én is majd kedden megyek remélem minden rendben lesz!
2013. dec. 10. 16:45
 42/59 anonim ***** válasza:
Szurkolok, hogy rendben legyen. Te hány hetes is vagy?
2013. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
Most 6+2 ha minden igaz ezért várok jövőhétig addig betöltöm a 7.hetet és akkor már mindent látnia kell ha ott a baba. Szóval még dokinál nem voltam,de sok-sok pozitív tesztem és terhességi tünetem van,meg ugyebár nem jött meg.
2013. dec. 10. 17:22
 44/59 anonim ***** válasza:
Nekem erre azt mondta a doki, hogy ha a terhességi teszt pozitív, akkor nyugodtan kezelhetem kész tényként, hogy terhes vagyok. Viszont a szívhang megléte előtt még nem élő terhesség. Csak utána kapsz terhes kiskönyvet, meg ilyenek. Sőt, nekem mivel még nincs szívhang, minden papíromon csak olyanok szerepelnek, hogy petezsák szerű képződmény, meg ilyesmik. Gondolom nem akarják addig leírni, amíg nem 100%.
2013. dec. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

nekem az első papíromon ez áll: 8x7 mm petezsák, benne szikhólyag....

Gondolom kórháza válogatja..

Holnap megyek a vérvételes papíromért kicsit félek, nem szokott jó lenni :( Ráadásul valahogy rá kellene vennem őket hogy nézzenek már rám, karácsonyt nem bírom ki úgy hogy nem tudom mi van bent :(

A férjem szerint UH függő lettem...

2013. dec. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló és hány hetes voltál mikor ezt írta a papírodra?
2013. dec. 11. 19:39
 47/59 anonim ***** válasza:
43. vagyok. Voltál már azóta dokinál? Én holnap megyek és remélem lesz szívhang.
2013. dec. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:
Szia! Nem voltam,majd kedden megyek de már nagyon izgulok! :) Majd írd meg mi volt! Biztosan minden rendben lesz! Drukkolok! :)
2013. dec. 15. 11:17
 49/59 A kérdező kommentje:
Szia! Na mi volt a dokinál?
2013. dec. 16. 12:55
 50/59 anonim ***** válasza:
Szia! Azt írta, hogy szívhang sejthető, minden rendben volt. Nem üres már a petezsák. Nagyon gyengén, mintha lett volna kis pulzálás, de pénteken még vissza kell menni, hogy biztos a kis szívét látta-e:) A papíromra már ráírta, hogy terhesség bizonyított. Rákszűrés eredmény is pénteken lesz, de sem petefészek gyulladás, sem semmilyen más gond nincs. Holnap te jössz:) Majd írd meg, hogy mi a helyzet.
2013. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!