Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj? Kimaradt a...

Mi lehet a baj? Kimaradt a menstruációm, extra erős pozitívokat teszteltem, tegnap délután hánytam a kedvenc kajámtól. Ma reggel meg nem fáj már úgy a mellem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok,már 5 hetes lehet a terhesség. Nagyon vágytunk már rá!
2013. dec. 3. 05:53
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
Neked mennyire egyformán intenzívek a tünetek? Írtad a kérdésben, hogy már nem fájt úgy a melled, aztán egyik nap, hogy fájt a derekad. Ezek nálad is jönnek-mennek és néha órákig semmit nem érzel, néha meg mindentől hányingered van?
2013. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
A hányinger és mell fájdalom mostanra már majd nem csak hogy az egész nap velem vannak. A derék fájdalom csak akkor jön ha sokat vagyok talpon. De igen ha nincs mégsem valamelyik tünet akkor van másik. Van hogy egy órát nem fája mellem,de akkor hányinger nagyon intenzív,vagy nagyon szédülök,vagy épp alszok! :) Nagyon sokat alszok. Remélem tudtam segíteni.
2013. dec. 8. 19:52
 33/59 anonim ***** válasza:
Ez ilyen ezen ne aggódjatok a 13 hèt alatt megtanultam minden jön ès megy utànna visszatèr. Mondjuk hànyni nem hànytam de 2 hèten àt egyfolytàban hànyingerem volt. Sőt hol gyengèn hol jobban görcsölget a hasm, nèha nyilalgat, van hogy a hüvelyem fàj, nèha olyan mintha izomlàzam lenne,van hogy húzódik alig tudok kiegyenesedni. 2 napja meg a farokcsontom fàj.....mindennel meg nem rohanhatok orvoshoz, eddig elvileg minden rendben.
2013. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató szavakat. Majd most már csak 1 hetet kell várnom és vére reményeim szerint láthatom a picikémet és hallhatom a kis szívverését! de már most érzem hosszú lesz ez a hét! :)
2013. dec. 9. 16:46
 35/59 anonim ***** válasza:
31-es vagyok. Ma láttam a kis drágát:) Illetve egy szép nagy petezsákot 5,9mm X 4,0mm. Csak elmentem orvoshoz, mert tegnap is, ma is volt egy kis barnás elszíneződés, de megnyugtatott, hogy nem onnan jön. A legutóbbi doki a rákszűrésnél felsértett egy picit és az szivárog minimálisan. Ettől függetlenül írt fel gyógyszert és azt mondta, hogy egy hét múlva menjek, addigra már kell lennie szívhangnak is, de minden tökéletesen rendben van és nincs petefészek gyulladásom sem:) Remélem veled is minden ok.
2013. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:

Gratula 31 es :)

Nekem 30 adott időpontot az orvosom addig nem bírom ki....valami indokkal jövő héten próbálok uh-ra bejutni.

És ma eldöntöttem otthagyom a munkahelyem, lékileg tönkretesz :( Inkább csak gyes....de ez így nem jó.

2013. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
Én egy hétig voltam szabin, ma mentem először dolgozni. Elég stresszes az én munkám is, de úgy mentem vissza, hogy bármi lesz lesz*rom. Ami munka kényelmes nyugodt tempóban nem fér bele, azt megcsinálom másnap, vagy harmadnap. Szóltam a főnökasszonyomnak, hogy mi a helyzet. Azt mondta rendben van. Így védve is vagyok.
2013. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
Gratulálok 31-es! És mit mondott a doki hány hetes vagy? Nagyon örülök. Annyit nem ér egy munka sem hogy baja legyen a gyermeknek! :)
2013. dec. 9. 20:03
 39/59 anonim ***** válasza:
Nekem a minkàm pont vetèleses nők felvètele az osztàlyra , es papírjaik elrendezèse, stb... màr egyre jobban beleforgok a dolgokba
2013. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
5 hetes és 4 napos vagyok, remélem hétfőn meghallgatom a kicsi szívét is:)
2013. dec. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!